PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
M1000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  5000 m chód M  [s]
10:20  Oszczep K 
10:25  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:00  Wieloskok K 
11:30  80 m ppł K  [el]
12:05  1000 m K  [s]
12:45  80 m ppł K  [F B]
12:50  Dysk M 
12:55  80 m ppł K  [F A]
13:10  110 m ppł M  [el]
13:45  1000 m M  [s]
14:09  Wzwyż K 
14:15  W dal M 
14:25  110 m ppł M  [F B]
14:30  110 m ppł M  [F A]
14:45  300 m M  [s]
15:03  Dysk K 
15:25  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 2:30.67 ANTROPIK Roman SKLA Słupsk Białogard 2000-05-06
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
1000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2023-09-24 13:45 WYSTARTOWANO: 13:47:40 DEKORACJA 14:40
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 10 374 WIELOGÓRSKI Mikołaj 08-09-05 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 2:34.05 1
2 3 575 TEREBUN Szymon 08-01-24 KS Podlasie Białystok (PD) 2:34.97 PB 2
3 8 623 FRĄCZAK Błażej 08-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork (PM) 2:35.06 3
4 12 509 DOŁĘGA Igor 08-01-28 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:37.18 PB 4
5 6 729 TOMASZEK Dominik 08-04-28 MKS-MOSM Bytom (SL) 2:37.21 PB 5
6 2 72 PILARCZYK Mateusz 08-05-28 WKS Śląsk Wrocław (DS) 2:37.47 PB 6
7 9 744 RYCHLIK Patryk 08-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 2:38.41 7
8 5 773 POLOCZEK Kamil 08-08-08 UKS Olimpia Zabrze (SL) 2:38.85 PB 8
9 11 772 OSTROWSKI Bartosz 08-12-21 UKS Olimpia Zabrze (SL) 2:39.10 PB 9
10 7 129 STARCZEWSKI Jan 08-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 2:39.40 PB 10
11 1 734 FRAŃCZUK Krzysztof 08-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 2:40.40 PB 11
12 4 236 CHOJNACKI Piotr 08-01-04 LKS Koluszki (LD) 2:43.37 PB 12
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 KUŁEK Dawid 07 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2:38.34
2 BUŚKO Mateusz 06 UKS Ekoludek Szczenurze 2:38.74
3 CIERESZKO Alan 06 MKS Hermes Gryfino 2:38.77
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 OLEJNIK Mikołaj 07 UKS Filipides Teresin 2:37.81
2 WIELOGÓRSKI Mikołaj 08 MKS Pogoń Siedlce 2:38.05
3 KUŁEK Dawid 07 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2:38.34
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0197971 s. | Mem: 1.25 megabytes