PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 16:14:19
Kwm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  5000 m chód M  [s]
10:20  Oszczep K 
10:25  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:00  Wieloskok K 
11:30  80 m ppł K  [el]
12:05  1000 m K  [s]
12:45  80 m ppł K  [F B]
12:50  Dysk M 
12:55  80 m ppł K  [F A]
13:10  110 m ppł M  [el]
13:45  1000 m M  [s]
14:09  Wzwyż K 
14:15  W dal M 
14:25  110 m ppł M  [F B]
14:30  110 m ppł M  [F A]
14:45  300 m M  [s]
15:03  Dysk K 
15:25  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 1.80 BORYS Paulina SKLA Sopot Iława 2013-06-21
 

Data aktualizacji: 2023-09-24 16:14:19
Wzwyż K Planowany START: 2023-09-24 14:09 ZAKOŃCZENIE: 16:04:00 DEKORACJA 16:25
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.40 1.46 1.51 1.55 1.59 1.62 1.65 1.68 1.70 1.72 wynik inf
1 19 302 KOBACKA Hanna 08-04-27 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) - - - o xo o xxo xo o xxx 1.70 PB
2 2 933 KOZIURA Karolina 08-05-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) - - o o o o o o xxx 1.68
3 17 577 JASIELON Julia 09-04-03 LUKS Hańcza Suwałki (PD) - o o o o o xxo xo xxx 1.68 SB
4 18 418 GAJDA Julia 08-05-20 UKS MTE Milanówek (MZ) - - o o o o xo xxx 1.65 PB
5 7 117 SIKORSKA Zuzanna 08-01-03 LUKS Start Nakło (KP) - o o o xo o xxx 1.62
5 11 1 WIESZTORT Laura 08-08-20 niestowarzyszona (...) - - - xo o o xxx 1.62
7 20 601 WOŹNIAK Martyna 08-02-01 AML Słupsk (PM) o o o o xo xxo xxx 1.62 PB
8 14 471 WOJCIECHOWSKA Milena 09-01-05 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) - o o xxo o xxx 1.59
9 6 340 SKOWROŃSKA Daria 09-06-19 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - o o xo xxo xxx 1.59
10 10 31 PSIUCH Eliza 08-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) o o o o xxx 1.55
10 12 982 SZEPKE Lena 08-03-07 OSiR Wyspiarz Świnoujście (ZP) o o o o xxx 1.55
12 15 579 ULIKOWSKA Sandra 09-06-01 LUKS Hańcza Suwałki (PD) o o o xo xxx 1.55 =PB
13 9 649 PIECZENIAK Amelia 08-10-06 MKS Sambor Tczew (PM) o xxo o xo xxx 1.55
14 16 413 NAWROCKA Zofia 08-11-28 UKS LA Basket Warszawa (MZ) xo xo xo xxx 1.51 PB
15 4 222 SPYCHAŁA Joanna 08-03-08 ZLKL Zielona Góra (LB) xo xo xxo xxx 1.51
16 1 301 GÓRA Michalina 08-02-29 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o o xxx 1.46
17 8 419 ZIELIŃSKA Joanna 08-01-08 UKS MTE Milanówek (MZ) xo o xxx 1.46
18 3 525 FILIPIUK Magdalena 08-07-11 KKL Stal Stalowa Wola (PK) o xo xxx 1.46
5 465 WÓJCIK Nina 09-08-26 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) DNS
13 836 DROBCZYŃSKA Kaja 09-04-02 PLKS Gwda Piła (WP) DNS
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 SŁODZIŃSKA Maja 06 MKS Kusy Szczecin 1.70
2 GODLEWSKA Aleksandra 07 MKS Kusy Szczecin 1.64
3 PATEJUK Milena 06 AML Słupsk 1.64
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 WIESZTORT Laura 08 KS AZS AWF Warszawa 1.64
2 ANDRZEJCZAK Martyna 07 MKS Aleksandrów Łódzki 1.61
3 GAJDA Julia 08 UKS MTE Milanówek 1.58
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0185931 s. | Mem: 1.25 megabytes