PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-23 14:13:42
Mwm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  100 m K (PK)  [s]
10:00  Młot M 
10:25  100 m M (PK)  [s]
10:40  W dal K 
10:45  Wzwyż M 
10:50  300 m ppł K  [s]
11:35  300 m ppł M  [s]
12:05  Młot K 
12:10  100 m K  [el]
13:00  100 m M  [el]
13:30  100 m K  [F B]
13:35  100 m K  [F A]
13:45  Ceremonia otwarcia 
14:00  600 m K  [s]
14:10  Kula M 
14:35  100 m M  [F B]
14:40  100 m M  [F A]
14:55  600 m M  [s]
15:00  Tyczka M 
15:17  Wieloskok M 
15:30  1000 m prz. K  [s]
16:00  1000 m prz. M  [s]
16:30  2000 m K  [s]
16:45  Kula K 
17:02  Oszczep M 
17:10  2000 m M  [s]
17:45  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 2.06 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Świecie 2004-09-26
 

Data aktualizacji: 2023-09-23 14:13:42
Wzwyż M Planowany START: 2023-09-23 10:45 ZAKOŃCZENIE: 13:32:00 DEKORACJA 14:15
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.60 1.66 1.71 1.75 1.79 1.82 1.85 1.88 1.96 wynik inf
1 4 272 ZDRAJKOWSKI Dominik 08-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - - o o o o o xxo xxx 1.88
2 17 375 ZIELIŃSKI Wiktor 08-06-10 MKS Pułtusk (MZ) o o o o o o o xxx 1.85 =PB
3 16 593 KAŁUŻYŃSKI Marcel 09-09-21 AML Słupsk (PM) - o xo xxo o xxo xo xxx 1.85
4 9 369 PIÓRKOWSKI Jakub 08-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) o o o o xo xo xxx 1.82
4 14 184 POSMYK Mateusz 09-04-24 AZS-AWF Gorzów (LB) - - o o xo xo xxx 1.82 =PB
6 1 977 GRALAK Franciszek 08-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście (ZP) o o o xo xxo xxo xxx 1.82 PB
7 2 569 NOWIŃSKI Kamil 09-07-01 KS Podlasie Białystok (PD) - o o o xxo xxx 1.79
8 13 578 TROCKI Piotr 08-10-15 LUKS Hańcza Suwałki (PD) o o xo xxo xxx 1.75 PB
9 18 147 TYLEC Mikołaj 08-02-19 AZS UMCS Lublin (LU) - - xxo xxx 1.71
10 5 300 DAŁEK Piotr 09-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o o xxx 1.66
11 6 489 HYŻ Kryspin 08-09-22 LUKS Namysłów (OP) o xo xxx 1.66
11 10 218 JAKÓBOWSKI Jakub 08-10-13 ZLKL Zielona Góra (LB) o xo xxx 1.66
11 12 832 PROTASEWICZ Jakub 08-01-27 OŚ AZS Poznań (WP) o xo xxx 1.66
14 7 27 BARAŃSKI Dawid 09-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) o xxo xxx 1.66
15 3 266 MIKULSKI Paweł 09-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) o xxx 1.60
15 8 251 DUDKA Miłosz 09-11-21 MKLA Łęczyca (LD) o xxx 1.60
15 15 975 SOBIERALSKI Kacper 09-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) o xxx 1.60
15 19 557 STASIACZEK Mateusz 08-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) o xxx 1.60
19 11 329 BAGIŃSKI Bartłomiej 08-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa (MZ) xxo xxx 1.60
19 21 1006 BRZOZOWSKI Wojciech 09-12-15 UKS OSoT Szczecin (ZP) xxo xxx 1.60
20 767 KUBIAK Bartosz 08-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec (SL) xxx NM
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 ANTOSIAK Sebastian 06 MKLA Łęczyca 1.91
2 KOROWAJCZYK Jakub 07 MKS Święc Sławno 1.87
3 BOCZKOWSKI Michał 07 MKLA Łęczyca 1.84
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 BOCZKOWSKI Michał 07 MKLA Łęczyca 1.91
2 OSIŃSKI Dominik 07 ZLKL Zielona Góra 1.84
3 MIELNICZUK Jan 07 AZS UMCS Lublin 1.81
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0230899 s. | Mem: 1.25 megabytes