PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-23 18:04:31
Mwiel 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  100 m K (PK)  [s]
10:00  Młot M 
10:25  100 m M (PK)  [s]
10:40  W dal K 
10:45  Wzwyż M 
10:50  300 m ppł K  [s]
11:35  300 m ppł M  [s]
12:05  Młot K 
12:10  100 m K  [el]
13:00  100 m M  [el]
13:30  100 m K  [F B]
13:35  100 m K  [F A]
13:45  Ceremonia otwarcia 
14:00  600 m K  [s]
14:10  Kula M 
14:35  100 m M  [F B]
14:40  100 m M  [F A]
14:55  600 m M  [s]
15:00  Tyczka M 
15:17  Wieloskok M 
15:30  1000 m prz. K  [s]
16:00  1000 m prz. M  [s]
16:30  2000 m K  [s]
16:45  Kula K 
17:02  Oszczep M 
17:10  2000 m M  [s]
17:45  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 13.23 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk Lublin 2022-09-24
 

Data aktualizacji: 2023-09-23 18:04:31
Wieloskok M Planowany START: 2023-09-23 15:17 ZAKOŃCZENIE: 16:44:00 DEKORACJA 18:40
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 7 149 CZAPKA Dawid 08-04-10 KS Agros Zamość (LU) 12.91
-0.9
x
-0.2
13.17
+0.3
13.22
+0.4
13.34
+1.0
13.18
-0.5
13.34
+1.0
PB RP U16
2 11 381 KUŚMIERCZYK Filip 09-06-16 PUKS Jedynka Łosice (MZ) 12.22
+1.1
12.37
-0.4
12.41
+0.7
12.46
+0.4
12.93
+0.4
12.87
-0.8
12.93
+0.4
PB
3 1 759 PIETRUSIŃSKI Kevin 08-01-27 TL ROW Rybnik (SL) 12.53
+0.2
12.87
+1.3
12.83
+1.7
12.71
+0.5
12.42
-0.4
12.78
+0.8
12.87
+1.3
4 10 123 ŻYWICA Krystian 08-03-05 MKL Toruń (KP) 12.51
-0.4
12.46
+0.2
x
+0.5
12.70
-0.2
12.79
+0.6
x
+1.5
12.79
+0.6
PB
5 6 184 POSMYK Mateusz 09-04-24 AZS-AWF Gorzów (LB) 11.54
+0.5
10.58
+1.3
12.19
+2.2
12.31
+0.5
12.48
+0.6
12.18
+0.9
12.48
+0.6
PB
6 17 272 ZDRAJKOWSKI Dominik 08-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 11.75
+0.1
11.41
-0.7
12.30
-0.2
11.84
-0.5
11.72
-0.2
x
+1.0
12.30
-0.2
PB
7 8 267 NETZEL Jan 09-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 11.82
+0.5
12.05
-0.1
x
-0.5
12.27
+0.5
x
+0.4
x
+1.7
12.27
+0.5
PB
8 16 753 KEMPA Igor 08-10-06 TL Athletics Jastrzębie (SL) x
-0.6
x
-0.4
11.93
+0.6
11.89
+0.2
12.22
+1.5
12.05
+0.8
12.22
+1.5
PB
9 4 335 DOŁĘGOWSKI Sebastian 08-01-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 11.89
-0.6
11.11
+1.6
11.26
+0.3



11.89
-0.6
PB
10 13 838 MĘTLAK Tomasz 08-03-29 PLKS Gwda Piła (WP) 11.81
+0.5
11.67
+0.1
11.86
-0.2



11.86
-0.2
11 3 557 STASIACZEK Mateusz 08-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 11.71
-0.4
x
+0.8
x
+0.7



11.71
-0.4
12 12 877 WICZYŃSKI Franciszek 08-03-08 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 11.70
-0.6
10.48
+1.4
11.57
-0.6



11.70
-0.6
13 18 919 CABAN Kacper 08-07-10 AL Międzyzdroje (ZP) x
-1.0
x
+0.5
11.69
+1.1



11.69
+1.1
14 9 27 BARAŃSKI Dawid 09-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 11.64
+0.6
11.24
-0.2
x
-0.4



11.64
+0.6
15 15 448 CICHY Tymoteusz 08-02-14 SAS AZS AWF Kraków (MA) x
-0.3
x
+0.4
11.64
+1.2



11.64
+1.2
16 2 26 KRAWICZ Piotr 08-09-16 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 11.57
-0.1
x
+0.6
11.46
+1.4



11.57
-0.1
17 20 235 STARYGA Oskar 09-04-15 BKL Bełchatów (LD) 11.20
+1.0
11.50
-0.8
11.49
-0.2



11.50
-0.8
18 14 539 CZARNECKI Jakub 08-08-13 LKS Stal Mielec (PK) 11.35
-0.2
x
+0.4
11.32
+1.3



11.35
-0.2
19 19 81 ZARÓD Kajetan 08-04-05 WLKS Wrocław (DS) 9.84
+1.1
11.30
+0.7
11.15
+0.5



11.30
+0.7
20 5 268 PAZIK Aleksander 09-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 11.07
-0.1
11.10
+0.4
x
-0.4



11.10
+0.4
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 ANTOSIAK Sebastian 06 MKLA Łęczyca 13.00
2 JAŃCZAK Szymon 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 12.73
3 OPIELEWICZ Bartosz 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 12.68
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 WZIĄTEK Szymon 07 AML Słupsk 13.23
2 MAJEWSKI Dominik 07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 12.91
3 ŁUCZAK Bartłomiej 07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 12.74
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0214138 s. | Mem: 1.25 megabytes