PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-23 18:38:18
Mom 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  100 m K (PK)  [s]
10:00  Młot M 
10:25  100 m M (PK)  [s]
10:40  W dal K 
10:45  Wzwyż M 
10:50  300 m ppł K  [s]
11:35  300 m ppł M  [s]
12:05  Młot K 
12:10  100 m K  [el]
13:00  100 m M  [el]
13:30  100 m K  [F B]
13:35  100 m K  [F A]
13:45  Ceremonia otwarcia 
14:00  600 m K  [s]
14:10  Kula M 
14:35  100 m M  [F B]
14:40  100 m M  [F A]
14:55  600 m M  [s]
15:00  Tyczka M 
15:17  Wieloskok M 
15:30  1000 m prz. K  [s]
16:00  1000 m prz. M  [s]
16:30  2000 m K  [s]
16:45  Kula K 
17:02  Oszczep M 
17:10  2000 m M  [s]
17:45  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 76.71 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa Brno (CZE) 2022-09-05
 

Data aktualizacji: 2023-09-23 18:38:18
Oszczep M Planowany START: 2023-09-23 17:02 ZAKOŃCZENIE: 18:14:00 DEKORACJA 19:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 4 881 CEGLAREK Bartosz 08-02-28 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 55.67 56.80 56.30 57.04 55.25 59.12 59.12 PB
2 3 339 PSZCZÓŁKOWSKI Maciej 08-01-27 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 55.04 58.67 56.19 x 57.43 54.31 58.67
3 13 935 WSZELAKI Feliks 08-07-21 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 53.49 55.24 49.52 x 49.19 x 55.24 PB
4 10 155 SZYKUT Mateusz 08-09-25 KS Wisła Puławy (LU) 45.59 49.02 x 52.95 51.35 51.45 52.95 PB
5 19 395 LIPKA Jan 09-05-08 RLTL Optima Radom (MZ) 44.29 46.79 49.25 47.17 44.21 46.20 49.25 PB
6 15 885 KOWALSKI Natan 09-08-14 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 49.18 49.15 47.48 44.93 x x 49.18 PB
7 1 311 KAMIŃSKI Kacper 08-04-08 UKS Vis Skierniewice (LD) 45.93 48.64 46.40 x 45.36 46.33 48.64
8 7 190 BIENIEK Marcel 09-06-17 LKS Lubusz Słubice (LB) 47.72 46.29 43.76 x x 41.96 47.72 PB
9 17 210 MUCHOWSKI Szymon 08-06-26 UKS Maszewiak Maszewo (LB) 45.82 42.55 40.05 45.82
10 6 633 ŚCIŚLAK Ksawery 08-06-22 LKS Zantyr Sztum (PM) 41.62 42.08 45.27 45.27
11 11 200 ŚMICH Sebastian 08-12-04 LKS Lubusz Słubice (LB) 44.26 x 44.77 44.77 PB
12 2 400 WINIARSKI Patryk 08-03-06 RLTL Optima Radom (MZ) 43.34 42.13 38.21 43.34
13 8 393 GAJDA Jakub 08-05-25 RLTL Optima Radom (MZ) 41.98 42.74 x 42.74
14 14 597 POTYŃSKI Piotr 09-02-21 AML Słupsk (PM) 40.23 x 42.51 42.51
15 20 669 BANASIK Krzysztof 08-05-10 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 41.79 39.85 x 41.79
16 18 51 JANAS Grzegorz 08-09-07 MLKS Echo Twardogóra (DS) 41.59 39.07 38.14 41.59
17 9 10 ZAKRZEWSKI Wojciech 09-01-22 GKS Start Długołęka (DS) 35.19 34.01 35.55 35.55
18 16 396 MAZURKIEWICZ Jakub 08-01-06 RLTL Optima Radom (MZ) 33.74 35.38 x 35.38
12 248 GUZIK Marcin 08-12-21 LUKS Strzałków (LD) x x x NM
5 841 WARZEWSKI Adam 08-01-23 PLKS Gwda Piła (WP) DNS
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 KRUKOWSKI Roch 07 KS Warszawianka W-wa 65.76
2 ZŁOTOWSKI Szymon 06 MLKS Nadwiślanin Chełmno 54.36
3 TROŚCIANKA Hubert 06 ULKS Uczniak Szprotawa 52.48
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 KRUKOWSKI Roch 07 KS Warszawianka W-wa 75.80
2 PIESZKE Marcel 07 UKS Orkan Środa Wlkp. 55.60
3 BROŃCZYK Mateusz 07 UKS Czapla Białe Błota 53.50
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0257311 s. | Mem: 1.25 megabytes