PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 16:16:12
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:27  Oszczep M 
11:30  100 m K  [el]
11:39  Wieloskok M 
12:03  100 m M  [el]
12:15  Kula M 
12:35  100 m K (PK)  [s]
13:10  100 m M (PK)  [s]
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:45  Młot K 
13:50  Tyczka M 
14:10  100 m K  [F B]
14:17  100 m K  [F A]
14:25  100 m M  [F B]
14:30  100 m M  [F A]
14:42  600 m K  [s]
15:15  600 m M  [s]
15:30  Wzwyż M 
15:50  300 m ppł K  [s]
16:03  Dysk K 
16:25  300 m ppł M  [s]
16:33  W dal K 
17:00  1000 m prz. K  [s]
17:18  1000 m prz. M  [s]
17:35  2000 m K  [s]
17:55  2000 m M  [s]
msc klub suma
1 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3 1 1 5
1 LKS Vectra Włocławek (KP) 3 1 1 5
3 SKLA Sopot (PM) 3 3
4 LKS Stal Mielec (PK) 2 1 3
5 MKLA Łęczyca (LD) 2 2 4
6 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 2 1 3
7 MKS Tempo Kęty (MA) 2 2
7 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 2 2
9 MKL Toruń (KP) 1 2 3
10 AML Słupsk (PM) 1 1 1 3
10 MKS Kusy Szczecin (ZP) 1 1 1 3
12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1 1 2
12 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 1 2
12 SL Olimpia Poznań (WP) 1 1 2
12 UKS Sprint 2020 Warszawa (MZ) 1 1 2
16 UKS Czempion Bełchatów (LD) 1 1 2
16 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 1 1 2
16 WLKS Wrocław (DS) 1 1 2
19 KS AZS AWF Wrocław (DS) 1 1
19 KS Energetyk Poznań (WP) 1 1
19 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 1
19 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 1 1
19 RLTL Optima Radom (MZ) 1 1
19 UKS 12 Kalisz (WP) 1 1
19 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 1 1
26 KKL Kielce (SK) 2 2
26 UKS Filipides Teresin (MZ) 2 2
28 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 1 3 4
29 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 1 2 3
30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1 1 2
30 LUKS Start Nakło (KP) 1 1 2
30 UKS Przełaj Żerków (WP) 1 1 2
33 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1 1
33 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 1
33 KS AZS AWF Kraków (MA) 1 1
33 KS Podlasie Białystok (PD) 1 1
33 LKS Jantar Ustka (PM) 1 1
33 LKS Pogórze Skoczów (SL) 1 1
33 MKS MOS Wrocław (DS) 1 1
33 MKS Święc Sławno (ZP) 1 1
33 MKS-MOS Katowice (SL) 1 1
33 RK Athletics Warszawa (MZ) 1 1
33 UKS Atos Woźnice (WN) 1 1
33 UKS Ekoludek Szczenurze (PM) 1 1
33 UKS MOSiR Działdowo (WN) 1 1
33 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław (DS) 1 1
33 UKS Trójka Mikołów (SL) 1 1
33 UKS-MOS Opole (OP) 1 1
49 UKS Vis Skierniewice (LD) 2 2
50 AZS UMCS Lublin (LU) 1 1
50 AZS Łódź (LD) 1 1
50 KS Agros Zamość (LU) 1 1
50 LKS Lubawa (WN) 1 1
50 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 1 1
50 MKS Hermes Gryfino (ZP) 1 1
50 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 1 1
50 MKS-MOSM Bytom (SL) 1 1
50 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 1 1
50 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) 1 1
50 OKS Skra Warszawa (MZ) 1 1
50 OSOT Szczecin (ZP) 1 1
50 PLKS Gwda Piła (WP) 1 1
50 RKS Łódź (LD) 1 1
50 UKS Azymut Pabianice (LD) 1 1
50 UKS Jedynka Łowicz (LD) 1 1
50 WKS Wawel Kraków (MA) 1 1

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0510552 s. | Mem: 768 kilobytes