PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-26 11:28:40
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  100 m K (PK)  [s]
11:15  Tyczka M 
11:25  100 m M (PK)  [s]
11:25  Młot K 
11:45  Kula M 
11:50  300 m ppł K  [s]
12:20  300 m ppł M  [s]
13:00  100 m K  [el]
13:25  Dysk K 
14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  100 m K  [F B]
14:18  Wieloskok M 
14:20  100 m K  [F A]
14:30  100 m M  [el]
15:10  600 m K  [s]
15:35  600 m M  [s]
16:05  100 m M  [F B]
16:10  100 m M  [F A]
16:15  Wzwyż M 
16:20  1000 m prz. K  [s]
16:25  Oszczep M 
16:35  W dal K 
16:40  1000 m prz. M  [s]
17:00  2000 m K  [s]
17:20  2000 m M  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:18  4x100 m K  [s]
msc klub suma
1 UKS Czempion Bełchatów (LD) 3 3
2 AML Słupsk (PM) 2 1 1 4
3 MLKS Agros Żary (LB) 2 1 3
4 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2 1 3
5 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1 2 2 5
6 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 1 2 3
7 MKS Piast Głogów (DS) 1 1 1 3
8 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 1 1 2
8 LKS Vectra Włocławek (KP) 1 1 2
10 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 1 1 2
10 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1 1 2
10 MKS-MOSM Bytom (SL) 1 1 2
10 UKS Filipides Teresin (MZ) 1 1 2
10 WLKS Wrocław (DS) 1 1 2
15 AL Międzyzdroje (ZP) 1 1
15 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (LB) 1 1
15 GKS Start Długołęka (DS) 1 1
15 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 1 1
15 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 1
15 LKS Brzezina Osiek (MA) 1 1
15 LKS Stal Mielec (PK) 1 1
15 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 1 1
15 MKLA Łęczyca (LD) 1 1
15 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 1 1
15 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 1 1
15 MKS-MOS Katowice (SL) 1 1
15 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 1 1
15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 1 1
15 SKLA Sopot (PM) 1 1
15 SL Olimpia Poznań (WP) 1 1
15 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 1 1
32 RLTL Optima Radom (MZ) 2 2
33 AZS-AWF Gorzów (LB) 1 2 3
34 KL Gdynia (PM) 1 1 2
34 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 1 1 2
34 MKS Tempo Kęty (MA) 1 1 2
34 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) 1 1 2
34 WKS Wawel Kraków (MA) 1 1 2
39 BKS Bydgoszcz (KP) 1 1
39 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1 1
39 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 1 1
39 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 1 1
39 KS Stal Pleszew (WP) 1 1
39 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 1 1
39 LKS Resovia Rzeszów (PK) 1 1
39 MKP Myślibórz (ZP) 1 1
39 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 1 1
39 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 1 1
39 MLKS Sokół Lubin (DS) 1 1
39 OKS Skra Warszawa (MZ) 1 1
39 OŚ AZS Poznań (WP) 1 1
39 RKS Łódź (LD) 1 1
39 UKS Achilles Leszno (WP) 1 1
39 UKS Chromik Mysłowice (SL) 1 1
39 UKS Jedynka Reda (PM) 1 1
39 UKS Technik Radom (MZ) 1 1
39 ZLKL Zielona Góra (LB) 1 1
58 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 2 2
58 UKS Skoczek Władysławów (WP) 2 2
60 AZS UMCS Lublin (LU) 1 1
60 KS Podlasie Białystok (PD) 1 1
60 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 1 1
60 LUKS Start Nakło (KP) 1 1
60 MLUKS Tarnów (MA) 1 1
60 RK Athletics Warszawa (MZ) 1 1
60 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 1 1
60 UKS Czapla Białe Błota (KP) 1 1
60 UKS Czwórka Ostrowiec Św. (SK) 1 1
60 UKS MTE Milanówek (MZ) 1 1
60 UKS Piątka Jarocin (WP) 1 1
60 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 1 1
60 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 1 1
60 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 1 1
60 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 1 1

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.057435 s. | Mem: 768 kilobytes