PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 16:03:09
K1000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  5000 m chód M  [s]
10:30  Młot M 
10:40  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:50  80 m ppł K  [el]
11:53  W dal M 
12:00  Kula K 
12:45  Dysk M 
13:01  80 m ppł K  [F B]
13:07  80 m ppł K  [F A]
13:20  110 m ppł M  [el]
13:57  1000 m K  [s]
14:03  Wieloskok K 
14:30  110 m ppł M  [F B]
14:36  110 m ppł M  [F A]
14:50  Wzwyż K 
14:50  Oszczep K 
14:53  1000 m M  [s]
15:10  300 m M  [s]
15:40  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 2:48.69 WAL Martyna LKS Stal Mielec Karpacz 2021-09-26
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-25 16:03:09
1000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2022-09-25 13:57 WYSTARTOWANO: 13:56:31
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 12 75 PAJĘCKA Lena 07-10-25 WLKS Wrocław (DS) 3:01.39 1
2 10 381 WASIELEWSKA Roksana 07-05-10 OKS Skra Warszawa (MZ) 3:02.02 2
3 8 553 MACHAJ Blanka 07-10-11 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 3:03.48 4
4 3 633 ZINIEWICZ Nikola 08-01-14 AML Słupsk (PM) 3:05.67 5
5 7 747 LOCKER Chelsie 08-03-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 3:05.72 6
6 11 776 GAJ Roksana 07-12-24 MOSM Tychy (SL) 3:05.86 7
7 9 358 KACPRZYŃSKA Marta 07-07-16 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 3:07.17 8
8 1 754 JAROŃ Zuzanna 08-08-03 MKS-MOSM Bytom (SL) 3:08.05 9
9 5 546 GUZIOR Daria 07-04-20 KKB MOSiR Krosno (PK) 3:08.18 10
10 6 1014 URBAŃSKA Natalia 07-12-13 MKS Olimp Łobez (ZP) 3:08.35 11
11 4 659 MACHNIKOWSKA Agata 08-08-15 LKS Zantyr Sztum (PM) 3:09.72 14
12 2 804 SIKORA Alicja 08-01-02 UKS Brenna Górki (SL) 3:15.54 15
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 WAL Martyna 06 LKS Stal Mielec 2:54.80
2 DOMŻALSKA Daria 05 RKS Rumia 2:58.61
3 LOCKER Demi 05 UKS Chromik Mysłowice 2:58.63
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 WAL Martyna 06 LKS Stal Mielec 2:48.69
2 BEŁCZEW Oliwia 06 KKL Kielce 2:58.83
3 WASIELEWSKA Roksana 07 OKS Skra Warszawa 3:00.43
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0598261 s. | Mem: 1.25 megabytes