PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 16:16:06
K1000m 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m chód M  [s]
10:15  3000 m chód K  [s]
10:20  Oszczep K 
10:40  Wieloskok K 
10:55  80 m pł K  [el]
11:30  110 m ppł M  [el]
12:14  80 m pł K  [F B]
12:19  80 m pł K  [F A]
12:22  Tyczka K 
12:27  Dysk M 
12:45  Kula K 
12:48  110 m ppł M  [F B]
12:55  110 m ppł M  [F A]
13:05  300 m K  [s]
13:14  Wzwyż K 
13:39  W dal M 
13:40  300 m M  [s]
14:15  Młot M 
14:20  1000 m K  [s]
14:45  1000 m M  [s]
15:10  4x100 m K  [s]
16:00  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 2:51.25 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom Sosnowiec 2016-10-01
RP (U16) 2:51.05* WAL Martyna LKS Stal Mielec Stalowa Wola 2021-05-08
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-26 16:16:06
1000 m K Planowany START: 2021-09-26 14:20 WYSTARTOWANO: 14:27:15 DEKORACJA 15:12
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 12 1 519
WAL Martyna 2006-12-19 LKS Stal Mielec (PK) 2:48.69 PB RP U16 1
2 10 1 737
BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce (SK) 2:58.83 PB 2
3 7 1 370
WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 OKS Skra Warszawa (MZ) 3:00.43 PB 3
4 11 1 891
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje (ZP) 3:01.87 4
5 9 1 758
MUCHA Natasza 2007-07-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:01.89 PB 5
6 8 1 357
BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 3:08.33 6
7 4 1 164
LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 MUKL Brodnica (KP) 3:09.07 7
8 6 1 329
PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 AZS-AWF Warszawa (MZ) 3:09.35 9
9 3 1 573
KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 3:13.30 14
10 1 1 434
ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:15.22 16
11 5 1 786
ROSIN Zofia 2007-04-07 OKL Oborniki (WP) 3:17.88 22
12 2 1 375
RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock (MZ) 3:18.76 24

1 8 2 192
JAGUCAK Kornelia 2007-09-10 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 3:09.13 PB 8
2 3 2 740
KOSIŃSKA Natalia 2007-04-23 KKL Kielce (SK) 3:12.74 PB 11
3 10 2 681
DUDA Magdalena 2007-09-06 MKS-MOSM Bytom (SL) 3:13.09 13
4 2 2 502
PRAJZNER Julia 2006-06-18 KB Krościenko Wyżne (PK) 3:13.59 PB 15
5 9 2 395
SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 3:15.84 17
6 5 2 719
SWOBODA Martyna 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy (SL) 3:16.23 18
7 12 2 388
BRUDNY Regina 2007-12-22 UKS Filipides Teresin (MZ) 3:17.36 20
8 1 2 935
URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez (ZP) 3:18.30 23
9 4 2 203
USZTWANT Zuzanna 2006-05-21 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 3:20.47 27
10 11 2 850
GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity (WN) 3:21.35 28
11 6 2 79
BIEZMIENOW Oliwia 2007-11-18 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 3:28.30 34
12 7 2 563
SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 AML Słupsk (PM) 3:35.03 35

1 11 3 229
ZJAWIN Natalia 2006-10-10 LLKS Osowa Sień (LB) 3:12.58 PB 10
2 9 3 66
KOPEĆ Gabierla 2006-04-12 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 3:12.85 PB 12
3 7 3 77
ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska (DS) 3:16.29 PB 19
4 2 3 32
ZAWADA Marcelina 2007-01-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 3:17.61 PB 21
5 8 3 454
KMIECIK Kornelia 2006-05-29 ULKS Lipinki (MA) 3:18.82 25
6 5 3 663
JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 3:19.58 PB 26
7 1 3 666
WIĘZIK Lena 2007-08-17 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 3:22.17 PB 29
8 6 3 626
KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 3:22.41 30
9 3 3 574
PROĆ Natalia 2006-06-22 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 3:23.72 31
10 10 3 331
NOGA Olena 2007-02-08 Ducla Academy Warszawa (MZ) 3:25.10 32
11 4 3 572
KIL Antonina 2007-04-27 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 3:25.16 33
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 GRUCHAŁA Julia 04 Akademia Biegowa Kartuzy 2:56.80
2 STRZEŻYSZ Małgorzata 04 AZS-AWF Warszawa 2:57.64
3 RĘBACZ Paulina 04 KS Żeglina Sieradz 2:59.07
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 WAL Martyna 06 LKS Stal Mielec 2:54.80
2 DOMŻALSKA Daria 05 RKS Rumia 2:58.61
3 LOCKER Demi 05 UKS Chromik Mysłowice 2:58.63
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 1.736382 s. | Mem: 1.25 megabytes