PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 18:17:01
K1000pm 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:27  Oszczep M 
11:30  100 m K  [el]
11:39  Wieloskok M 
12:03  100 m M  [el]
12:15  Kula M 
12:35  100 m K (PK)  [s]
13:10  100 m M (PK)  [s]
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:45  Młot K 
13:50  Tyczka M 
14:10  100 m K  [F B]
14:17  100 m K  [F A]
14:25  100 m M  [F B]
14:30  100 m M  [F A]
14:42  600 m K  [s]
15:15  600 m M  [s]
15:30  Wzwyż M 
15:50  300 m ppł K  [s]
16:03  Dysk K 
16:25  300 m ppł M  [s]
16:33  W dal K 
17:00  1000 m prz. K  [s]
17:18  1000 m prz. M  [s]
17:35  2000 m K  [s]
17:55  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 3:03.05 KONERA Wiktoria UKS Czapla Białe Błota Włocławek 2020-08-20
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-25 18:17:01
1000 m prz. K Planowany START: 2021-09-25 17:00 WYSTARTOWANO: 17:00:33 DEKORACJA 17:48
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 9 1 87
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław (DS) 3:11.47 PB 1
2 12 1 674
THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice (SL) 3:11.81 2
3 8 1 149
KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło (KP) 3:13.10 PB 3
4 10 1 468
ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 KS Victoria Olesno (OP) 3:13.12 PB 4
1 10 2 418
WALCZAK Julia 2006-10-06 UKS Technik Radom (MZ) 3:15.17 PB 5
5 3 1 675
DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 3:19.27 6
2 9 2 773
GOLA Daria 2006-04-03 MKL Jarocin (WP) 3:20.08 PB 7
3 4 2 525
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 3:21.21 PB 8
6 5 1 617
ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 SKLA Sopot (PM) 3:22.68 9
7 1 1 819
TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 UKS Achilles Leszno (WP) 3:22.77 10
8 6 1 548
KOLĘDA Dominika 2007-03-31 UKS Technik Augustów (PD) 3:23.55 11
4 11 2 706
CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 3:24.32 12
5 3 2 634
CENDROWSKA Martyna 2007-02-13 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:24.46 PB 13
6 5 2 795
ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła (WP) 3:26.99 14
9 2 1 616
SULIKOWSKA Ida 2006-03-12 SKLA Sopot (PM) 3:28.29 15
7 12 2 49
CHOMIK Anna 2006-04-26 MKS Piast Głogów (DS) 3:29.46 16
8 6 2 770
SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 3:29.89 17
9 8 2 453
JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój (MA) 3:30.31 18
10 4 1 852
DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3:33.37 19
10 1 2 535
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 3:34.09 YC CR 18.5 20
11 2 2 471
GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 LUKS Podium Kup (OP) 3:35.84 21
12 7 2 532
PROCYK Anna 2006-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 3:49.61 22
7 1 231
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 MLKS Agros Żary (LB) DNF
11 1 678
AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom (SL) DNF
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 KONERA Wiktoria 05 UKS Czapla Białe Błota 3:11.93
2 KSIĄŻEK Daria 05 AML Słupsk 3:15.32
3 ZIÓŁKOWSKA Maja 06 LUKS Podium Kup 3:16.15
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.3336589 s. | Mem: 1.25 megabytes