PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 16:16:06
M5chm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m chód M  [s]
10:15  3000 m chód K  [s]
10:20  Oszczep K 
10:40  Wieloskok K 
10:55  80 m pł K  [el]
11:30  110 m ppł M  [el]
12:14  80 m pł K  [F B]
12:19  80 m pł K  [F A]
12:22  Tyczka K 
12:27  Dysk M 
12:45  Kula K 
12:48  110 m ppł M  [F B]
12:55  110 m ppł M  [F A]
13:05  300 m K  [s]
13:14  Wzwyż K 
13:39  W dal M 
13:40  300 m M  [s]
14:15  Młot M 
14:20  1000 m K  [s]
14:45  1000 m M  [s]
15:10  4x100 m K  [s]
16:00  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 21:32.51 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Iganie Nowe Rzeszów 2015-06-07
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-26 16:16:06
5000 m chód M - Bieg 1 Planowany START: 2021-09-26 09:30 WYSTARTOWANO: 09:34:48 DEKORACJA 10:25
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 9 518
SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec (PK) 25:58.55 > 6 1
2 7 381
DROBIK Kacper 2006-04-05 RK Athletics Warszawa (MZ) 26:23.18 6 2
3 12 160
MARGIEL Mateusz 2007-10-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 28:05.82 6 3
4 3 421
DZIEWULSKI Hubert 2006-07-20 WLKS Nowe Iganie (MZ) 31:03.45 > 6 4
5 4 422
PRZESTRZELSKI Ernest 2006-09-23 WLKS Nowe Iganie (MZ) 31:35.12 5 5
6 1 423
WYŻYWNIAK Jakub 2006-09-29 WLKS Nowe Iganie (MZ) 32:27.48 > 5 7
7 13 420
DZIEWULSKI Dawid 2007-12-20 WLKS Nowe Iganie (MZ) 32:36.89 PB 5 8
8 11 765
PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 KS Stal Pleszew (WP) 32:42.52 PB > 5 9
9 6 726
GRUBECKI Konrad 2007-06-30 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń (SL) 32:43.95 4 10
10 8 161
USOWSKI Nikodem 2007-01-14 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 32:50.57 PB 4 11
11 2 603
SZWED Dominik 2006-02-16 MMKS Gdańsk (PM) 33:28.68 > 4 12
12 10 142
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 LKS Vectra Włocławek (KP) 33:28.76 >>> 4 13
5 157
FLIS Hubert 2007-04-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) DQ > TR 17.6
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 IELO Cristian 04 LKS Stal Mielec 25:49.71
2 GRUBECKI Wiktor 04 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 26:38.66
3 GOŁĄBEK Kacper 05 MKS Stal Nowa Dęba 27:54.72
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 GOŁĄBEK Kacper 05 MKS Stal Nowa Dęba 25:25.04
2 SEJLER Patryk 06 LKS Stal Mielec 25:27.92
3 DROBIK Kacper 06 RK Athletics Warszawa 25:52.79
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.7861271 s. | Mem: 1.25 megabytes