PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 18:17:01
M100m 6 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:27  Oszczep M 
11:30  100 m K  [el]
11:39  Wieloskok M 
12:03  100 m M  [el]
12:15  Kula M 
12:35  100 m K (PK)  [s]
13:10  100 m M (PK)  [s]
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:45  Młot K 
13:50  Tyczka M 
14:10  100 m K  [F B]
14:17  100 m K  [F A]
14:25  100 m M  [F B]
14:30  100 m M  [F A]
14:42  600 m K  [s]
15:15  600 m M  [s]
15:30  Wzwyż M 
15:50  300 m ppł K  [s]
16:03  Dysk K 
16:25  300 m ppł M  [s]
16:33  W dal K 
17:00  1000 m prz. K  [s]
17:18  1000 m prz. M  [s]
17:35  2000 m K  [s]
17:55  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 10.87 CHROSTA Filip BKL Bełchatów Wrocław 2017-05-21
Kwalifikacje: 12 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-25 18:17:01
100 m M - elim 6 Planowany START: 2021-09-25 12:03 WYSTARTOWANO: 12:31:29
+0.2 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 733
PIETRZYK Filip 2006-09-02 UKS Trójka Mikołów (SL) 11.33 q PB 5
2 6 798
KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież (WP) 11.42 (415) qB 9
3 3 235
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary (LB) 11.45 qB PB 10
4 5 222
RUDNIK Błażej 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice (LB) 12.06 PB 28
5 1 841
BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 12.35 31
6 2 450
ROSSA Antoni 2007-07-20 SKS Kusy Kraków (MA) 12.57 32
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 11.25
2 OLISIEJKO Samuel 04 MKL Toruń 11.44
3 KISIL Kamil 04 SSMKS Parasol Wrocław 11.51
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 10.95
2 SZYMAŃSKI Daniel 05 UMLKS Pegaz Opoczno 11.07
3 PIETRUSA Jakub 05 UKS bieganie.pl Stryszawa 11.11
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.1716499 s. | Mem: 1.25 megabytes