PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-22 14:08:37
M300m 6 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Młot M (5) 
10:45  Tyczka K 
11:00  Wzwyż K 
11:15  Kula K (3) 
11:30  80 m pł K  [el]
11:40  Dysk M (1) 
12:00  1000 m K  [s]
12:20  110 m M (91.4)  [el]
12:41  W dal M 
12:46  1000 m M  [s]
13:10  80 m pł K  [F]
13:20  Oszczep K (500) 
13:25  300 m M  [s]
14:02  110 m M (91.4)  [F]
14:12  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 34.65 CHROSTA Filip BKL Bełchatów Biała Podlaska 2017-09-24
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-22 14:08:37
300 m M - Bieg 6 Planowany START: 2019-09-22 13:25 WYSTARTOWANO: 14:00:13
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 6 607
CHMIEL Maciej 04-04-23 MKL Jarocin (WP) 35.61 PB 1
2 5 6 72
OLISIEJKO Samuel 04-07-05 MKL Toruń (KP) 36.03 SB 2
1 4 5 433
ŁOWICKI Michał 04-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 36.19 PB 3
3 4 6 328
SŁOWIK Maciej 04-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 36.29 4
4 1 6 82
PAŁKOWSKI Dawid 04-09-18 MUKL Brodnica (KP) 36.44 PB 5
2 1 5 233
ŚLIWA Jakub 04-11-05 MKS Pułtusk (MZ) 36.45 PB 6
5 6 6 598
ZIMNIAK Kacper 04-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 36.58 7
3 3 5 626
KACZOR Marcin 04-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 36.66 PB 8
1 3 2 396
PILAWA Błażej 05-06-03 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 36.69 PB 9
2 4 2 422
KOŁODZIEJSKI Oliwier 05-01-15 AML Słupsk (PM) 36.93 PB 10
4 6 5 357
KOCHMAŃSKI Mateusz 05-06-12 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 36.96 11
1 4 3 184
CZOŁNOWSKI Beniamin 04-10-18 RKS Łódź (LD) 37.08 PB 12
1 1 4 421
KASPRZYK Kacper 05-01-20 AML Słupsk (PM) 37.15 PB 13
2 2 3 204
RUTOWICZ Hubert 04-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 37.24 PB 14
2 2 4 99
MIROSŁAW-PYDA Łukasz 04-01-15 AZS UMCS Lublin (LU) 37.30 PB 15
1 4 1 309
LEGUTKO Wiktor 05-05-31 MLUKS Tarnów (MA) 37.41 PB 16
6 2 6 644
ŁAZOWY Cezary 04-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 37.45 17
3 5 4 633
CZEKAŁA Oskar 05-02-27 UKS Skoczek Władysławów (WP) 37.49 18
3 2 2 146
TATARA Dawid 04-07-27 BKL Bełchatów (LD) 37.53 PB 19
3 3 3 519
MIKOŁAJCZAK Szymon 04-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 37.59 20
4 6 2 563
DRAZIK Kasper 04-02-27 UKS 5 Plus Rydułtowy (SL) 37.67 PB 21
5 1 2 418
GOSTOMCZYK Jan 05-01-03 AML Słupsk (PM) 37.86 22
5 2 5 272
PIERZCHAŁA Gabriel 04-10-18 UKS Olimp Kozienice (MZ) 37.87 23
2 5 1 155
MIARKA Dawid 04-07-22 LKS Omega Kleszczów (LD) 37.96 PB 24
4 6 4 590
CEGŁA Kacper 04-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 38.04 25
5 3 4 698
OŻÓG Rafał 04-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 38.13 26
4 5 3 535
MLECZEK Piotr 05-02-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 38.23 27
6 5 5 331
WÓJCIK Damian 04-03-05 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 38.46 28
3 3 1 507
DAWISKIBA Mateusz 04-04-25 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 38.69 29
4 6 1 264
ZGLIŃSKI Hubert 04-12-08 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 39.48 30
5 2 1 249
BORECKI Kasper 05-03-25 UKS 48 Warszawa (MZ) 41.84 31
1 3 436
SMOLNICKI Bartosz 04-10-07 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) DQ 162.7
4 4 651
FLOREK Mikołaj 04-03-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) DNS
5 2 52
PIECHOWIAK Kamil 04-02-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DQ 162.7
6 3 666
SOBCZAK Błażej 04-12-30 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.050501108169556 s.