PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
M600m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  100 m K (PK)  [s]
10:00  Młot M 
10:25  100 m M (PK)  [s]
10:40  W dal K 
10:45  Wzwyż M 
10:50  300 m ppł K  [s]
11:35  300 m ppł M  [s]
12:05  Młot K 
12:10  100 m K  [el]
13:00  100 m M  [el]
13:30  100 m K  [F B]
13:35  100 m K  [F A]
13:45  Ceremonia otwarcia 
14:00  600 m K  [s]
14:10  Kula M 
14:35  100 m M  [F B]
14:40  100 m M  [F A]
14:55  600 m M  [s]
15:00  Tyczka M 
15:17  Wieloskok M 
15:30  1000 m prz. K  [s]
16:00  1000 m prz. M  [s]
16:30  2000 m K  [s]
16:45  Kula K 
17:02  Oszczep M 
17:10  2000 m M  [s]
17:45  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 1:22.02 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Bełchatów 2018-09-22
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
600 m M - Bieg 1 Planowany START: 2023-09-23 14:55 WYSTARTOWANO: 14:55:56 DEKORACJA 16:02
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 897 URBANOWICZ Iwo 08-04-13 GUKS Asy Dywity (WN) 1:23.61 1
2 5 594 KOLASA Karol 08-04-24 AML Słupsk (PM) 1:25.17 2
3 1 165 JARMOSZEWICZ Jan 08-05-06 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 1:25.38 PB YC 3
4 6 880 RZEMPOŁUCH Bartosz 08-05-09 UKS Sprinter Słodków (WP) 1:25.80 4
5 3 86 GRZEŚKOWIAK Aleksander 08-05-06 BOSiR Barcin (KP) 1:26.74 8
6 2 420 JAKUBIEC Krzysztof 08-07-12 UKS Orzełki Warszawa (MZ) 1:28.01 11
7 6 840 SIKORSKI Cyprian 08-10-29 PLKS Gwda Piła (WP) 1:29.92 15
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 KUBACKI Antoni 06 SKLA Sopot 1:23.14
2 SZARAPO Jakub 06 MKS MOS Wrocław 1:24.66
3 KAMIŃSKI Oliwer 06 PLKS Gwda Piła 1:25.10
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 ZACZYK Łukasz 07 MKS-MOSM Bytom 1:22.71
2 TOMALCZYK Michał 07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:25.32
3 GOWGIEL Kacper 07 UKS Piątka Jarocin 1:25.33
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0248251 s. | Mem: 1.25 megabytes