PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
M4x100m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  100 m K (PK)  [s]
10:00  Młot M 
10:25  100 m M (PK)  [s]
10:40  W dal K 
10:45  Wzwyż M 
10:50  300 m ppł K  [s]
11:35  300 m ppł M  [s]
12:05  Młot K 
12:10  100 m K  [el]
13:00  100 m M  [el]
13:30  100 m K  [F B]
13:35  100 m K  [F A]
13:45  Ceremonia otwarcia 
14:00  600 m K  [s]
14:10  Kula M 
14:35  100 m M  [F B]
14:40  100 m M  [F A]
14:55  600 m M  [s]
15:00  Tyczka M 
15:17  Wieloskok M 
15:30  1000 m prz. K  [s]
16:00  1000 m prz. M  [s]
16:30  2000 m K  [s]
16:45  Kula K 
17:02  Oszczep M 
17:10  2000 m M  [s]
17:45  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 43.35 AML Słupsk Słupsk 2020-06-27
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
4x100 m M - Bieg 1 Planowany START: 2023-09-23 18:20 WYSTARTOWANO: 18:18:11 DEKORACJA 19:15
  PhotoFinish
msc tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 PŁACHTA Mikołaj
HOMENIUK Michał
TWARDY Kacper
KIERNOŻYCKI Michał
MLKS Agros Żary (LB) 44.16 SB 1
2 3 MALINOWSKI Antoni
KUMOROWSKI Szymon
CICHY Tymoteusz
TAFLIŃSKI Daniel
SAS AZS AWF Kraków (MA) 47.27 (264) SB 14
3 6 ZEMBRZUSKI Antoni
KARDA Sebastian
HOROSZKO Rafał
SAMUL Jan
UKS LA Basket Warszawa (MZ) 47.35 SB 15
4 2 ZAKRZEWSKI Wojciech
PODURGIEL Kazimierz
ROMANEK Adam
DZIUBA Aleksander
GKS Start Długołęka (DS) 48.29 SB 16
5 5 CZYŻ Paweł
RUDY Maksymilian
MIKOŁAJCZAK Rafał
WÓJCIK Bartłomiej
MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 48.37 17
6 1 KOWALSKI Maksymilian
PABIJAŃCZYK Adam
WITKOWSKI Piotr
BLUM Igor
WLKS Wrocław (DS) 48.49 18
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 AZS Łódź 46.44
1 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 45.01
2 UKS Trójka Mikołów 45.84
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 44.16
2 OŚ AZS Poznań 44.80
3 CWKS Resovia Rzeszów 45.02
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0389819 s. | Mem: 1.25 megabytes