PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 12:00:09
M4x100m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m ch M  [s]
10:07  3000 m ch K  [s]
10:30  Młot M (5) 
10:40  Tyczka K 
10:45  Wzwyż K 
11:22  4x100 m K  [s]
11:47  4x100 m M  [s]
12:10  W dal M 
12:20  80 m pł K  [el]
12:25  Dysk M (1) 
12:50  110 m M (91.4)  [el]
13:05  Kula K (3) 
13:25  80 m pł K  [F]
13:35  1000 m M  [s]
14:00  110 m M (91.4)  [F]
14:10  Wieloskok K 
14:15  Oszczep K (500) 
14:15  1000 m K  [s]
14:45  300 m K  [s]
15:10  300 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 43.77 AML Słupsk Sopot 2019-08-28
RP (U16) 43.35* AML Słupsk Słupsk 2020-06-27
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-27 12:00:09
4x100 m M - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-27 11:47 WYSTARTOWANO: 11:49:05 DEKORACJA 12:30
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 26 KOŁODZIEJ Adrian
ROKASZEWICZ Michał
POPRAWSKI Michał
DIALLO Amadou
MKS Piast Głogów (DS) 45.98 5
2 4 166 KIRYCZUK Szymon
ŚMIETANKA Jan
CHMIELEWSKI Kacper
PAŃKO Kacper
MKS Unia Hrubieszów (LU) 46.57 6
3 6 21 STOPA Gabriel
BASIŃSKI Paweł
DIDYK Mateusz
SZARAPO Jakub
MKS MOS Wrocław (DS) 46.60 7
4 7 626 SPYRA Dawid
GRZESIOWSKI Igor
JAFERNIK Michał
PALECZNY Bartosz
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 47.93 8
5 3 576 MAJEWSKI Mateusz
OBRZUT Kacper
PORADA Radosław
BORAWSKI Mikołaj
CKS Budowlani Częstochowa (SL) 49.25 9
6 8 827 BEDNARCZYK Dawid
GRODEK Łukasz
WAŁOWSKI Jakub
STASZOWSKI Jakub
MKS Kusy Szczecin II (ZP) 49.48 10
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.076173067092896 s.