PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
M2000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  100 m K (PK)  [s]
10:00  Młot M 
10:25  100 m M (PK)  [s]
10:40  W dal K 
10:45  Wzwyż M 
10:50  300 m ppł K  [s]
11:35  300 m ppł M  [s]
12:05  Młot K 
12:10  100 m K  [el]
13:00  100 m M  [el]
13:30  100 m K  [F B]
13:35  100 m K  [F A]
13:45  Ceremonia otwarcia 
14:00  600 m K  [s]
14:10  Kula M 
14:35  100 m M  [F B]
14:40  100 m M  [F A]
14:55  600 m M  [s]
15:00  Tyczka M 
15:17  Wieloskok M 
15:30  1000 m prz. K  [s]
16:00  1000 m prz. M  [s]
16:30  2000 m K  [s]
16:45  Kula K 
17:02  Oszczep M 
17:10  2000 m M  [s]
17:45  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 5:31.63 KRUPA Piotr OSTROWIANKA Ostr. Maz. Olsztyn 2000-09-09
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
2000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2023-09-23 17:10 WYSTARTOWANO: 17:10:27 DEKORACJA 17:50
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 10 622 OKRUCIŃSKI Aleksander 08-07-03 KS Wejher Wejherowo (PM) 5:46.22 PB 1
2 9 207 STRZYGOCKI Bartłomiej 08-09-03 MLKS Agros Żary (LB) 5:47.96 PB 2
3 6 715 MENDRAK Olgierd 08-04-16 MKS-MOS Katowice (SL) 5:50.21 PB 3
4 7 943 KOWALSKI Marcel 08-03-19 LMKS Żak Pyrzyce (ZP) 5:50.69 PB 4
5 11 728 PEREK Wojciech 08-07-09 MKS-MOSM Bytom (SL) 5:53.39 PB 5
6 8 864 MAĆKOWSKI Marcel 09-06-17 UKS Achilles Leszno (WP) 5:56.28 6
7 15 361 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 08-07-05 MKL Myszyniec (MZ) 5:57.11 PB 7
8 5 613 SERKOWSKI Samuel 09-01-22 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 6:02.70 PB 8
9 13 599 TROJAK Jakub 08-06-21 AML Słupsk (PM) 6:05.48 9
10 2 730 WALCZYŃSKI Wojciech 08-05-09 MKS-MOSM Bytom (SL) 6:06.02 PB 10
11 4 793 WAWRZYNIAK Jakub 09-04-07 KS Energetyk Poznań (WP) 6:06.91 PB 11
12 12 551 KASZANY Karol 08-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne (PK) 6:07.87 12
13 14 323 PODBIELSKI Paweł 08-07-07 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 6:08.43 13
14 1 245 MAGIERA Wiktor 09-02-09 LUKS Boguszyce (LD) 6:08.44 PB 14
15 3 437 PESZT Michał 08-05-26 KS SportWise Kraków (MA) 6:12.16 15
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 JANICKI Maciej 06 KS AZS UWM Olsztyn 5:53.42
2 OLEJNIK Mikołaj 07 UKS Filipides Teresin 5:53.72
3 KUROWSKI Kacper 06 UKS Azymut Pabianice 5:56.96
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 ZDZYNIECKI Kacper 07 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 5:50.95
2 LISIECKI Maxymilian 07 MKP Myślibórz 5:52.38
3 GRABARZ Hubert 07 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 5:54.42
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.024421 s. | Mem: 1.25 megabytes