PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
M110m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  5000 m chód M  [s]
10:20  Oszczep K 
10:25  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:00  Wieloskok K 
11:30  80 m ppł K  [el]
12:05  1000 m K  [s]
12:45  80 m ppł K  [F B]
12:50  Dysk M 
12:55  80 m ppł K  [F A]
13:10  110 m ppł M  [el]
13:45  1000 m M  [s]
14:09  Wzwyż K 
14:15  W dal M 
14:25  110 m ppł M  [F B]
14:30  110 m ppł M  [F A]
14:45  300 m M  [s]
15:03  Dysk K 
15:25  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 14.24 ŻEBROWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz Słubice 2012-09-30
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
110 m ppł M - elim 1 Planowany START: 2023-09-24 13:10 WYSTARTOWANO: 13:10:43
+0.3 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 109 PALUSZAK Oliwier 08-02-28 KSLZS Kruszwica (KP) 14.86 Q PB 2
2 5 51 JANAS Grzegorz 08-09-07 MLKS Echo Twardogóra (DS) 15.92 qB 10
3 7 476 KĘDZIOR Kacper 08-06-05 WKS Wawel Kraków (MA) 16.18 qB 13
4 6 573 SOSNOWSKI Bartosz 08-05-15 KS Podlasie Białystok (PD) 16.98 17
5 2 41 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof 08-03-30 MKS Osa Zgorzelec (DS) 17.16 18
6 3 424 FALKOWSKI Hubert 08-12-10 UKS Otrębusy (MZ) 17.93 PB 24
8 1000 ŚCIRKA Wiktor 08-04-30 STS Pomerania Szczecinek (ZP) DNS
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 ZACHARA Jakub 06 MULKS Juvenia Głuchołazy 15.00
2 KLUCZNY Alan 06 CKS Budowlani Częstochowa 15.78
3 ŻACZKIEWICZ Bartosz 06 UKS Vis Skierniewice 15.79
3 NOWICKI Filip 06 UKS Vis Skierniewice 15.79
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 HAEHNE Damian 07 CWKS Resovia Rzeszów 14.81
2 PAJĄK Stanisław 07 MLKS Agros Żary 14.88
3 KUŚMIEREK Damian 07 UKS Skoczek Władysławów 14.92
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0367761 s. | Mem: 1.25 megabytes