PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
K3chm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  5000 m chód M  [s]
10:20  Oszczep K 
10:25  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:00  Wieloskok K 
11:30  80 m ppł K  [el]
12:05  1000 m K  [s]
12:45  80 m ppł K  [F B]
12:50  Dysk M 
12:55  80 m ppł K  [F A]
13:10  110 m ppł M  [el]
13:45  1000 m M  [s]
14:09  Wzwyż K 
14:15  W dal M 
14:25  110 m ppł M  [F B]
14:30  110 m ppł M  [F A]
14:45  300 m M  [s]
15:03  Dysk K 
15:25  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 13:37 MIELCAREK Anna ENERGETYK Poznań Gdańsk 2005-08-27
RP (U16) 13:51.05 MIELCAREK Anna ENERGETYK Poznań Kielce 2005-09-25
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
3000 m chód K - Bieg 1 Planowany START: 2023-09-24 10:45 WYSTARTOWANO: 10:46:32 DEKORACJA 11:55
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 8 390 SYCZ Juliana 08-08-08 RK Athletics Warszawa (MZ) 15:27.90 6 1
2 19 950 BUTRYN Zuzanna 08-11-18 MKS Hermes Gryfino (ZP) 15:46.06 PB 6 2
3 13 473 CHODUR Hanna 09-02-20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 15:47.35 > 6 3
4 6 951 CZAJKA Julia 09-01-24 MKS Hermes Gryfino (ZP) 16:05.33 PB 6 4
5 20 367 SZMYTKOWSKA Nikola 09-09-25 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 16:12.69 PB 5 5
6 9 543 KRAWIEC Julia 08-02-21 LKS Stal Mielec (PK) 16:19.92 PB 5 6
7 3 545 LASEK Amelia 08-06-05 LKS Stal Mielec (PK) 16:22.19 5 7
8 15 954 KALICIAK Sylwia 09-05-01 MKS Hermes Gryfino (ZP) 16:26.75 5 8
9 16 655 GLIŃSKA Zofia 09-05-05 MMKS Gdańsk (PM) 16:34.69 4 9
10 4 989 KLIMASZEWSKA Róża 09-10-03 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 16:51.85 PB 4 10
11 14 163 TARNOWSKA Gabriela 09-10-28 MKS Unia Hrubieszów (LU) 17:10.90 PB 4 11
12 12 328 KREPS Maja 08-01-18 KM Aktywni Sochaczew (MZ) 17:13.64 PB 4 12
13 17 949 BABIŃSKA Liwia 09-11-02 MKS Hermes Gryfino (ZP) 17:19.14 PB 3 13
14 11 540 GAJEK Gabriela 09-01-28 LKS Stal Mielec (PK) 17:36.44 PB 3 14
15 18 549 TRZPIS Veronica 08-08-04 LKS Stal Mielec (PK) 17:48.15 3 15
16 10 548 TRZPIS Emilia 08-08-04 LKS Stal Mielec (PK) 17:53.54 PB 3 16
17 7 873 KWIETNIEWSKA Elena 08-04-27 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 18:06.85 >> 17
18 5 853 GRACZYKOWSKA Julia 08-05-20 UKS 12 Kalisz (WP) 18:12.88 PB 18
19 2 608 MICHALEC Zofia 09-04-23 CMKL Człuchów (PM) 18:13.95 > 19
20 1 985 BARTCZAK Aleksandra 08-03-10 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 19:10.44 20
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 TOMASZEWSKA Paulina 06 UKS 12 Kalisz 15:13.71
2 ŚLEDZIŃSKA Martyna 06 UKS Przełaj Żerków 16:13.92
3 ŁUC Ola 06 MKS Stal Nowa Dęba 16:15.70
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 DROZDOWSKA Aleksandra 07 MKS Czechowice-Dziedzice 15:48.04
2 DZIEPAK Agata 07 LKS Resovia Rzeszów 15:52.68
3 ŻELAZNA Joanna 07 AZS-AWF Gorzów 15:57.78
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0182581 s. | Mem: 1.25 megabytes