PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 15:12:58
K300m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m ch M  [s]
10:07  3000 m ch K  [s]
10:30  Młot M (5) 
10:40  Tyczka K 
10:45  Wzwyż K 
11:22  4x100 m K  [s]
11:47  4x100 m M  [s]
12:10  W dal M 
12:20  80 m pł K  [el]
12:25  Dysk M (1) 
12:50  110 m M (91.4)  [el]
13:05  Kula K (3) 
13:25  80 m pł K  [F]
13:35  1000 m M  [s]
14:00  110 m M (91.4)  [F]
14:10  Wieloskok K 
14:15  Oszczep K (500) 
14:15  1000 m K  [s]
14:45  300 m K  [s]
15:10  300 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 39.26 POPOWICZ Marika Zawisza Bydgoszcz Słubice 2003-09-28
RP (U16) 39.23* SEŃ Martyna KS Agros Zamość Lublin 2020-09-12
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Ranking

Data aktualizacji: 2020-09-27 15:12:58
300 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-09-27 14:45 WYSTARTOWANO: 14:47:16 DEKORACJA 15:30
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 495 KACZKOWSKA Martyna 06-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 43.61 PB 26
2 8 38 BUK Matylda 05-04-06 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 43.94 PB 29
3 6 361 DŁUGA Wiktoria 06-10-03 SKS Kusy Kraków (MA) 44.00 PB 31
4 4 232 JACKOWSKA Amelia 06-08-21 RKS Łódź (LD) 44.16 (159) 34
5 5 760 DĄBROWSKA Michalina 05-05-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 44.60 35
6 7 37 JUREK Konstancja 06-04-04 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 44.69 PB 36
7 2 511 METERA Ola 05-09-28 LKB im. Braci Petk Lębork (PM) 47.20 37
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 SEŃ Martyna 05 KS Agros Zamość 39.49
2 PIOTROWSKA Aleksandra 04 KS Wda Świecie 39.60
3 GAWEŁ Martyna 04 LKS Stal Mielec 39.68
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 LESIEWICZ Kornelia 03 AZS-AWF Gorzów 41.20
2 LESZEK Weronika 03 UKS Olimpia Zabrze 41.28
3 DUDEK Weronika 04 ZLKL Zielona Góra 41.64
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.042405128479004 s.