PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
K2000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  100 m K (PK)  [s]
10:00  Młot M 
10:25  100 m M (PK)  [s]
10:40  W dal K 
10:45  Wzwyż M 
10:50  300 m ppł K  [s]
11:35  300 m ppł M  [s]
12:05  Młot K 
12:10  100 m K  [el]
13:00  100 m M  [el]
13:30  100 m K  [F B]
13:35  100 m K  [F A]
13:45  Ceremonia otwarcia 
14:00  600 m K  [s]
14:10  Kula M 
14:35  100 m M  [F B]
14:40  100 m M  [F A]
14:55  600 m M  [s]
15:00  Tyczka M 
15:17  Wieloskok M 
15:30  1000 m prz. K  [s]
16:00  1000 m prz. M  [s]
16:30  2000 m K  [s]
16:45  Kula K 
17:02  Oszczep M 
17:10  2000 m M  [s]
17:45  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 6:23.03 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin Słupsk 2020-09-26
RP (U16) 6:21.88* RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka Warszawa 2023-09-03
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
2000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2023-09-23 16:30 WYSTARTOWANO: 16:31:28 DEKORACJA 17:40
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 587 MARSZEWSKA Maja 08-09-19 Akademia Biegowa Kartuzy (PM) 6:36.81 1
2 6 428 RUSIŁOWICZ Kornelia 08-07-26 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 6:40.26 2
3 4 800 DUDZIŃSKA Weronika 08-01-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 6:42.57 3
4 3 614 ZIELIŃSKA Zuzanna 08-05-16 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 6:46.85 4
5 2 17 ADAMCZEWSKA Zofia 08-02-15 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 6:47.84 5
6 1 243 GÓRSKA Antonina 08-07-30 LUKS Boguszyce (LD) 6:52.82 6
7 7 125 SZYMAŃSKA Zuzanna 08-11-03 MKS Inowrocław (KP) 6:59.95 7
8 11 934 MAKOWSKA Karolina 08-12-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 7:00.53 PB 8
9 8 391 SZLAGA Lena 09-09-17 RK Athletics Warszawa (MZ) 7:04.23 9
10 13 692 RAKUS Antonina 09-10-19 LKS Pogórze Skoczów (SL) 7:08.63 11
11 10 824 BARTECKA Wiktoria 08-02-07 OŚ AZS Poznań (WP) 7:09.68 12
12 15 743 PAPROTA Julia 09-08-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 7:12.07 14
13 12 697 SIKORA Alicja 08-01-02 MKS Brenna Górki (SL) 7:13.35 15
14 9 373 SZCZYGIELSKA Anita 08-05-13 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 7:17.82 17
15 14 941 BŁAŻEJEWSKA Julia 08-04-22 LMKS Żak Pyrzyce (ZP) 7:25.04 20
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 KULIK Kaja 07 SKLA Sopot 6:24.54
2 GALIŃSKA Eliza 06 UKS Filipides Teresin 6:26.68
3 WIERNICKA Zuzanna 06 RKS Łódź 6:39.06
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 KULIK Kaja 07 SKLA Sopot 6:38.25
2 KAROLAK Amelia 07 UKS Technik Radom 6:42.28
3 DUDZIŃSKA Weronika 08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6:44.40
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.029665 s. | Mem: 1.25 megabytes