PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-22 16:59:02
K2000m
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:00  Ceremonia otwarcia 
13:08  Młot K (3) 
13:12  Tyczka M 
13:15  W dal K 
13:17  200 m pł M  [s]
13:40  200 m pł K  [s]
14:15  600 m M  [s]
14:50  600 m K  [s]
15:10  Dysk K (0.75) 
15:20  3000 m ch K  [s]
15:55  100 m M  [el]
16:25  2000 m K  [s]
16:37  Kula M (5) 
16:40  Wzwyż M 
16:55  100 m M  [F]
17:05  100 m K  [el]
17:08  Oszczep M (600) 
17:35  5000 m ch M  [s]
18:15  100 m K  [F]
18:25  2000 m M  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2018-09-22 16:59:02
2000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2018-09-22 16:25 WYSTARTOWANO: 16:27:56
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 590
HRYCYK Anna 03-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 6:41.55 PB 1
2 5 341
KARPIUK Małgorzata 03-01-04 KS Parkiet Hajnówka (PD) 6:41.97 PB 2
3 3 283
PUT Maria 03-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 6:51.06 PB 3
4 12 437
KOKOSZKA Zofia 04-12-10 MKS Iskra Pszczyna (SL) 6:54.82 PB 4
5 7 314
KUŻNIAR Monika 03-08-20 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 6:57.09 6
6 2 125
KIEDROWICZ Natalia 04-02-20 LKS Lubusz Słubice (LB) 6:59.24 PB 8
7 11 570
ZIÓŁEK Weronika 03-04-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 7:00.77 PB 9
8 16 449
MALINA Rozalia 04-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 7:01.94 PB 10
9 13 63
BARSZCZ Alicja 04-08-05 LUKS Serock (KP) 7:03.20 PB 11
10 4 576
ULIŃSKA Otylia 04-09-06 KS Zamek Kurzętnik (WN) 7:03.23 PB 12
11 9 234
CATI Lidia 04-03-16 ŚUKS Polna Warszawa (MZ) 7:12.45 16
12 6 535
BIELECKA Karolina 03-10-28 UKS Jedynka Gostyń (WP) 7:16.87 19
13 14 131
ŚCISŁOWSKA Julia 03-01-26 LLKS Osowa Sień (LB) 7:17.08 20
14 10 536
BIELECKA Patrycja 03-10-28 UKS Jedynka Gostyń (WP) 7:19.80 23
15 15 335
CIUPIŃSKA Magdalena 04-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 7:25.63 25
16 8 506
CHOCIANOWSKA Hanna 04-09-19 LKLA Krokus Astromal Leszno (WP) 7:32.29 26

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.039423942565918 s.