PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-22 13:16:36
K1000m 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  Młot M (5) 
10:45  Tyczka K 
11:00  Wzwyż K 
11:15  Kula K (3) 
11:30  80 m pł K  [el]
11:40  Dysk M (1) 
12:00  1000 m K  [s]
12:20  110 m M (91.4)  [el]
12:41  W dal M 
12:46  1000 m M  [s]
13:10  80 m pł K  [F]
13:20  Oszczep K (500) 
13:25  300 m M  [s]
14:02  110 m M (91.4)  [F]
14:12  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 2:51.25 ŁACHOWSKA Natalia MKS-MOSM Bytom Sosnowiec 2016-10-01
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-22 13:16:36
1000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2019-09-22 12:00 WYSTARTOWANO: 12:00:22
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 1 416
GRUCHAŁA Julia 04-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy (PM) 2:56.80 PB 1
2 2 1 210
STRZEŻYSZ Małgorzata 04-10-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) 2:57.64 PB 2
3 6 1 148
RĘBACZ Paulina 04-04-15 KS Żeglina Sieradz (LD) 2:59.07 PB 3
4 4 1 470
DOMŻALSKA Daria 05-01-03 RKS Rumia (PM) 2:59.52 PB 4
5 9 1 37
WIŚNIEWSKA Aleksandra 04-09-29 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 2:59.55 PB 5
6 10 1 367
ŁUSZCZ Martyna 04-03-12 KS Komunalni Sanok (PK) 3:01.55 PB 6
7 11 1 482
URBAN Monika 05-04-21 SKLA Sopot (PM) 3:01.89 PB 7
1 9 2 5
CIEŚLIK Wiktoria 04-03-08 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 3:02.38 PB 8
8 8 1 555
LUBIŃSKA Oliwia 04-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 3:02.57 PB 9
2 6 2 584
SZYDŁOWSKA Julia 04-02-11 UKS Żaczek Połaniec (SK) 3:03.49 PB 10
3 11 2 620
TEOFILEWSKA Zofia 05-01-04 UKS Achilles Leszno (WP) 3:04.05 PB 11
9 1 1 388
PUK Victoria 04-09-06 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 3:04.17 PB 12
4 7 2 423
KSIĄŻEK Daria 05-12-22 AML Słupsk (PM) 3:06.03 PB 13
1 5 3 71
JACKOWIAK Antonina 05-04-01 MKL Toruń (KP) 3:06.45 PB 14
2 4 3 631
STEMPNIAK Paulina 04-06-12 UKS Piątka Jarocin (WP) 3:06.78 PB 15
5 3 2 291
WRÓBEL Wiktoria 04-08-26 WLKS Nowe Iganie (MZ) 3:06.88 16
10 7 1 128
OLSZEWSKA Malwina 04-02-18 LKS Lubusz Słubice (LB) 3:07.16 17
6 8 2 473
GÓRSKA Małgorzata 05-08-22 SKLA Sopot (PM) 3:08.12 18
3 3 3 157
KAROLCZUK Martyna 05-09-18 LUKS Boguszyce (LD) 3:08.46 PB 19
7 1 2 330
ULIDOWSKA Alicja 04-10-07 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 3:11.62 20
8 10 2 490
POBŁOCKA Amelia 05-01-01 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 3:12.93 21
4 6 3 520
OSOWIEC Nicola 04-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 3:13.68 22
11 3 1 534
MALINA Rozalia 04-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 3:15.57 23
5 7 3 54
CZUBASZEK Weronika 05-06-03 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 3:16.64 PB 24
6 8 3 303
MICHOŃ Oliwia 05-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 3:16.96 PB 25
9 5 2 496
PIECHOWSKA Roksana 05-07-12 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 3:16.97 26
10 2 2 545
TOMALA Emilia 04-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 3:20.67 27
7 9 3 522
DZIDA Maria 05-11-04 MKS Iskra Pszczyna (SL) 3:22.01 28
8 1 3 695
PRZYBYLAK Oliwia 05-12-31 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 3:25.44 29
9 10 3 29
POPIEL Kaja 04-08-16 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 3:34.54 30
10 2 3 30
ZIELONKO Zuzanna 04-01-17 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 3:38.17 31
4 2 326
SEREK Katarzyna 04-08-18 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.087476015090942 s.