PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
TARNÓW, 21-22 września 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-21 16:44:53
Mwm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-09-21
DZIEŃ 2
2019-09-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 2.06 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Świecie 2004-09-26
 

Data aktualizacji: 2019-09-21 16:44:53
Wzwyż M Planowany START: 2019-09-21 13:50 ZAKOŃCZENIE: 15:35:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.79 1.82 1.85 1.87 1.89 1.91 1.93 1.95 wynik inf
1 19 412
KONOPKO Piotr 04-05-23 LUKS Hańcza Suwałki (PD) - - - - o o xxo o o o o xxo o xxx 1.93
2 17 237
ZAKRZEWSKI Damian 04-05-21 OKLA Ostrołęka (MZ) - - o o o o xo o xo - xo xxx 1.89
3 10 106
JAROSZKIEWICZ Piotr 04-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) - - o o o o o o xxx 1.82
4 4 21
ROMANOWSKI Filip 04-06-06 MKS Szerszeń Bogatynia (DS) - - o o o xxo o xxx 1.79
5 18 56
SIDYA Cezar 04-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - o o o xo xxx 1.79
6 16 424
MAŁEK Kewin 05-05-10 AML Słupsk (PM) - - o o o o xxo xxx 1.79
7 6 180
GLINKOWSKI Wiktor 05-02-03 MUKS Park Zduńska Wola (LD) - - - o o o xxx 1.75
7 13 48
GĄSIOR Mateusz 04-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - o - xxx 1.75
9 2 337
KULON Kacper 04-06-20 LUKS Namysłów (OP) - - o o xo o xxx 1.75
10 5 692
SROKA Gracjan 04-04-04 MKS Święc Sławno (ZP) - o xo o xo o xxx 1.75
11 3 347
WIŚNIEWSKI Dominik 04-03-03 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) - o o o o xxx 1.70
11 15 394
PELC Patryk 05-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) - - o o o xxx 1.70
13 7 13
BUTRA Tobiasz 05-06-29 MKS Osa Zgorzelec (DS) - - o o xo xxx 1.70
13 12 298
JUSZCZAK Mateusz 04-11-03 KS Victoria Trzebinia (MA) - - o o xo xxx 1.70
15 14 678
WILK Cezary 04-01-11 LLKS Pomorze Stargard (ZP) - - o xo xo xxx 1.70
16 11 381
KRASOWSKI Jakub 05-06-29 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) - - - o xxx 1.65
17 20 317
SUDER Alan 04-11-23 SKS Kusy Kraków (MA) - xo o o xxx 1.65
18 21 117
KOWALIK Mikołaj 04-09-13 MKS Żak Biała Podlaska (LU) - o o xo xxx 1.65
19 1 494
HARASIUK Jakub 04-03-05 ULKS Talex Borzytuchom (PM) o o o xxo xxx 1.65
20 8 196
MICHALAK Michał 04-05-18 UKS Dziewiątka Kutno (LD) o o xo xxx 1.60
21 9 3
DUMAŃSKI Krzysztof 04-02-08 KL Ziemia Kłodzka (DS) o o xxo xxx 1.60

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.028810977935791 s.