PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J.Kusocińskiego
BEŁCHATÓW, 22-23 września 2018
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-09-22 18:50:35
Mwm
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 300 600 1000 2000 80p 200p 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

100 300 600 1000 2000 110p 200p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-09-22
DZIEŃ 2
2018-09-23
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:00  Ceremonia otwarcia 
13:08  Młot K (3) 
13:12  Tyczka M 
13:15  W dal K 
13:17  200 m pł M  [s]
13:40  200 m pł K  [s]
14:15  600 m M  [s]
14:50  600 m K  [s]
15:10  Dysk K (0.75) 
15:20  3000 m ch K  [s]
15:55  100 m M  [el]
16:25  2000 m K  [s]
16:37  Kula M (5) 
16:40  Wzwyż M 
16:55  100 m M  [F]
17:05  100 m K  [el]
17:08  Oszczep M (600) 
17:35  5000 m ch M  [s]
18:15  100 m K  [F]
18:25  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 2.06 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Świecie 2004-09-26
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-09-22 18:50:35
Wzwyż M - FINAŁ Planowany START: 2018-09-22 16:40 ZAKOŃCZENIE: 18:40:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.60 1.65 1.70 1.75 1.79 1.82 1.85 1.88 1.91 1.93 2.00 2.07 wynik inf
1 15 215
MOSZCZYŃSKI Sebastian 03-09-25 OKLA Ostrołęka (MZ) - - o - o - o o xxo o o xxx 2.00
2 17 514
KOWALSKI Bartosz 03-02-21 LUKS Orkan Września (WP) - o o o o o o xo xo xxx 1.91 SB
3 12 525
KRÓL Marcin 03-02-10 PLKS Gwda Piła (WP) - o o o xxo o o xxx 1.85 =PB
4 14 218
ZAKRZEWSKI Damian 04-05-21 OKLA Ostrołęka (MZ) xo o xo xo xxo xo xxx 1.82
5 9 303
OLSZEWSKI Maksymilian 03-10-07 LUKS Podium Kup (OP) - o xo o xxx 1.75
6 13 395
NALBORSKI Kacper 03-01-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) - - xo xo xxx 1.75
6 16 474
ROZUMKIEWICZ Jakub 03-03-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) o o xo xo xxx 1.75
8 4 259
PULNAR Piotr 03-02-13 KS Victoria Trzebinia (MA) o xo o xxx 1.70 =PB
9 1 414
ZBLEWSKI Wojciech 03-11-14 ULKS Talex Borzytuchom (PM) o o xo xxx 1.70
9 5 593
STENCEL Maciej 03-06-17 LLKS Pomorze Stargard (ZP) o o xo xxx 1.70
9 7 475
JANIA Mateusz 03-11-18 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) o o xo xxx 1.70
9 10 158
KAŻMIERCZAK Krystian 03-01-08 MKLA Łęczyca (LD) o o xo xxx 1.70
13 3 702
WIERCZYŃSKI Dominik 03-07-25 LKS Fenix Słupsk (PM) o o xxo xxx 1.70
14 11 145
FURSEWICZ Eryk 03-02-24 ZLKL Zielona Góra (LB) - o - xxx 1.65
15 6 476
MŁYNARSKI Bruno 03-05-28 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) o xxo xxx 1.65
15 8 208
ATLAK Mateusz 03-05-31 MLKL Płock (MZ) o xxo xxx 1.65
2 347
ZALEWSKI Hubert 03-04-16 KS Podlasie Białystok (PD) xxx NM

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.043950080871582 s.