PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 16:27:48
Mwdm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m ch M  [s]
10:07  3000 m ch K  [s]
10:30  Młot M (5) 
10:40  Tyczka K 
10:45  Wzwyż K 
11:22  4x100 m K  [s]
11:47  4x100 m M  [s]
12:10  W dal M 
12:20  80 m pł K  [el]
12:25  Dysk M (1) 
12:50  110 m M (91.4)  [el]
13:05  Kula K (3) 
13:25  80 m pł K  [F]
13:35  1000 m M  [s]
14:00  110 m M (91.4)  [F]
14:10  Wieloskok K 
14:15  Oszczep K (500) 
14:15  1000 m K  [s]
14:45  300 m K  [s]
15:10  300 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 7.06 JAŚCZAK Jacek SPOŁEM Łódź Spała 1976-09-12
 

Data aktualizacji: 2020-09-27 16:27:48
W dal M Planowany START: 2020-09-27 12:10 ZAKOŃCZENIE: 13:40:00 DEKORACJA 14:20
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 2 255 GŁASZCZKA Szymon 05-01-08 GKS Wilga Garwolin (MZ) 4.94
-0.5
6.32
-2.3
6.39
-1.6
6.58
+0.6
5.98
+0.6
x
-1.2
6.58 PB
2 18 420 KAMIŃSKI Daniel 05-01-28 LKS Stal Mielec (PK) 6.06
-0.2
6.01
-0.7
6.20
-0.6
6.25
-1.0
x
-0.5
6.40
-0.8
6.40
3 12 601 BIRECKI Bartłomiej 06-02-16 MKS Żywiec (SL) 5.52
-0.5
5.90
-0.9
6.19
+0.2
6.01
-0.6
6.29
+0.5
6.10
-0.2
6.29 PB
4 11 106 MINKLEJ Adrian 05-03-04 MKL Toruń (KP) 5.93
-0.1
6.06
+0.2
5.95
-0.6
6.17
+0.4
x
-1.4
x
+1.2
6.17 PB
5 5 426 KRASOWSKI Jakub 05-06-29 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 5.63
-0.7
5.78
-0.3
6.02
+0.2
5.94
-0.4
6.00
+0.9
6.13
+0.3
6.13
6 15 533 JĘDRZEJEWSKI Damian 05-05-30 MMKS Gdańsk (PM) 5.40
+0.3
5.79
-0.1
5.70
-1.2
5.93
-0.3
5.52
-0.3
5.83
-2.2
5.93
7 20 440 PAWŁOWSKI Jakub 05-03-23 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 5.34
-0.7
5.69
+0.1
5.50
-0.1
5.42
-0.3
5.62
-0.9
x
+0.1
5.69
8 10 560 OLSZEWSKI Jakub 05-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 5.00
+0.2
5.36
-0.2
5.69
-0.5
5.60
-0.9
5.60
-1.3
x
-1.2
5.69
9 13 404 ZABŁUDOWSKI Oliwier 05-06-25 UKS-MOS Opole (OP) 4.93
+0.1
5.69
-0.6
5.17
-1.2



5.69
10 14 668 JAŃCZAK Szymon 06-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.46
-0.2
5.66
0.0
3.35
-0.6



5.66
11 16 638 MLECZEK Piotr 05-02-21 UKS 10 Zagórze (SL) 5.63
-0.7
x
-0.3
5.57
-0.4



5.63
12 4 320 ODOLIŃSKI Szymon 05-02-23 UKS Kresy Otwock (MZ) 3.98
-0.6
5.16
-0.1
5.60
-0.5



5.60
13 17 244 KOSMOWSKI Szymon 06-04-24 UKS Jedynka Łowicz (LD) 5.46
-1.1
5.59
+0.3
5.55
+0.2



5.59
14 8 463 CHLUDZIŃSKI Mateusz 06-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 5.54
-0.3
5.50
-0.2
5.58
-1.4



5.58
15 19 3 SKRZEK Bartłomiej 05-03-25 GKS Start Długołęka (DS) x
-0.5
5.35
+0.1
5.58
-1.0



5.58
16 6 673 OPIELEWICZ Bartosz 06-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.17
-0.6
5.17
-0.5
5.28
-0.3



5.28
17 9 380 MAJEWSKI Konrad 05-07-14 WKS Wawel Kraków (MA) 5.22
-0.8
4.63
+0.1
r



5.22
1 26 DIALLO Amadou 05-04-21 MKS Piast Głogów (DS) -
-
r



NM
3 621 MISTEREK Mateusz 05-07-04 MOSM Tychy (SL)





DNS
7 702 CZERNIAK Fabian 06-01-19 MUKS Kadet Rawicz (WP)





DNS
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 ROBOTNIKOWSKI Jakub 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 6.59
2 WIECZOREK Jan 04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 6.56
3 KOŁODZIEJAK Mikołaj 04 WLKS Nowe Iganie 6.47
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 WILK Cezary 04 LLKS Pomorze Stargard 6.35
2 GRYTA Jacek 03 KS AZS-AWF Biała Podlaska 6.33
3 BRACKI Jakub 03 LUKS Strzałków 6.20
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.041072130203247 s.