PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-23 15:49:35
Mkulam 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  100 m K (PK)  [s]
10:00  Młot M 
10:25  100 m M (PK)  [s]
10:40  W dal K 
10:45  Wzwyż M 
10:50  300 m ppł K  [s]
11:35  300 m ppł M  [s]
12:05  Młot K 
12:10  100 m K  [el]
13:00  100 m M  [el]
13:30  100 m K  [F B]
13:35  100 m K  [F A]
13:45  Ceremonia otwarcia 
14:00  600 m K  [s]
14:10  Kula M 
14:35  100 m M  [F B]
14:40  100 m M  [F A]
14:55  600 m M  [s]
15:00  Tyczka M 
15:17  Wieloskok M 
15:30  1000 m prz. K  [s]
16:00  1000 m prz. M  [s]
16:30  2000 m K  [s]
16:45  Kula K 
17:02  Oszczep M 
17:10  2000 m M  [s]
17:45  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 19.52 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Słupsk 2012-12-15
 

Data aktualizacji: 2023-09-23 15:49:35
Kula M Planowany START: 2023-09-23 14:10 ZAKOŃCZENIE: 15:22:00 DEKORACJA 16:25
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 15 566 FASZCZEWSKI Dawid 08-02-14 KS Podlasie Białystok (PD) 15.03 x 14.42 14.05 15.07 15.02 15.07
2 7 676 LABOCHA Filip 08-06-07 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 14.13 x x 14.17 15.02 13.85 15.02 PB
3 1 269 PORADA Antoni 08-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.52 13.45 13.95 x x 13.32 13.95 PB
4 12 906 KRYSZYŁOWICZ Eryk 08-07-20 MKL Jurand Szczytno (WN) 13.48 x 12.74 x x x 13.48
5 8 778 KOTULSKI Dominik 08-08-08 KKL Kielce (SK) 12.61 13.25 x 12.42 12.63 13.36 13.36 PB
6 3 749 ZAJĄC Szymon 08-08-21 RMKS Rybnik (SL) 12.56 x 13.24 12.31 12.37 12.38 13.24 PB
7 4 194 KUJAWA Dawid 09-06-25 LKS Lubusz Słubice (LB) 12.70 11.95 13.10 12.47 12.63 x 13.10
8 6 22 KUZIEMKA Michał 09-01-19 LKS Polkowice (DS) 12.93 12.52 12.97 12.97 12.94 12.61 12.97
9 2 872 GLINKA Szymon 08-01-18 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x 12.83 12.89 12.89
10 11 582 NAGÓRKA Alan 08-10-14 UKS Rotmistrz Ciechanowiec (PD) x 10.71 12.89 12.89
11 5 1002 RYNKIEWICZ Michał 08-08-17 UKL Feniks Świdwin (ZP) 11.14 12.86 x 12.86 PB
12 17 591 GRUSZEWSKI Jakub 08-08-05 AML Słupsk (PM) x 12.68 12.31 12.68
13 18 511 JAMROZIK Marcin 08-09-23 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 12.46 11.94 x 12.46
14 13 21 RZEPA Bruno 09-04-19 LKS Górnik Wałbrzych (DS) x 12.37 11.67 12.37
15 14 459 GUGUŁA Radosław 08-01-13 SKS Kusy Kraków (MA) 12.16 11.75 10.38 12.16
16 9 855 PANCEWICZ Maciej 08-08-03 UKS 12 Kalisz (WP) x 10.66 11.72 11.72
17 19 907 STRZEMIECZNY Antoni 09-02-28 MKL Jurand Szczytno (WN) 11.71 x 11.61 11.71 PB
18 16 918 STACHEWICZ Adam 08-09-05 UKS MOSiR Działdowo (WN) x 10.28 11.53 11.53
19 20 368 WODZYŃSKI Przemysław 08-10-16 MKS Bank BS Płońsk (MZ) x 10.58 11.49 11.49
20 10 115 KACPROWICZ Piotr 08-06-20 LUKS Start Nakło (KP) 11.39 11.16 10.35 11.39
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 KUCZAJ Kacper 06 LKS Górnik Wałbrzych 16.58
2 CHODAKOWSKI Mateusz 06 KS Podlasie Białystok 15.96
3 ARMSTRONG Dominik 07 LKS Ziemi Puckiej Puck 15.06
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 ARMSTRONG Dominik 07 LKS Ziemi Puckiej Puck 17.50
2 RODZIAK Jakub 07 UKS Orkan Środa Wlkp. 15.15
3 DELEWSKI Jan 07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 14.42
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.032485 s. | Mem: 1.25 megabytes