PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-23 12:44:09
Kwdm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  100 m K (PK)  [s]
10:00  Młot M 
10:25  100 m M (PK)  [s]
10:40  W dal K 
10:45  Wzwyż M 
10:50  300 m ppł K  [s]
11:35  300 m ppł M  [s]
12:05  Młot K 
12:10  100 m K  [el]
13:00  100 m M  [el]
13:30  100 m K  [F B]
13:35  100 m K  [F A]
13:45  Ceremonia otwarcia 
14:00  600 m K  [s]
14:10  Kula M 
14:35  100 m M  [F B]
14:40  100 m M  [F A]
14:55  600 m M  [s]
15:00  Tyczka M 
15:17  Wieloskok M 
15:30  1000 m prz. K  [s]
16:00  1000 m prz. M  [s]
16:30  2000 m K  [s]
16:45  Kula K 
17:02  Oszczep M 
17:10  2000 m M  [s]
17:45  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 5.95 KOCZWARA Lucyna ISKRA Pszczyna Zielona Gora 1966-07-02
 

Data aktualizacji: 2023-09-23 12:44:09
W dal K Planowany START: 2023-09-23 10:40 ZAKOŃCZENIE: 12:16:00 DEKORACJA 12:40
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 12 643 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 08-09-24 MKS GALA Gdańsk (PM) 5.55
-0.2
x
-0.2
x
+2.1
x
-0.2
x
-0.3
x
-0.4
5.55
-0.2
2 21 356 SOCHACKA Aleksandra 09-05-19 LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa (MZ) 5.50
-1.3
5.51
+0.0
x
+1.3
5.23
-0.2
5.41
-0.3
5.43
+0.3
5.51
+0.0
3 20 714 ŁASZEWICZ Violetta 09-05-11 MKS-MOS Katowice (SL) 5.33
+1.0
5.48
+0.3
x
+0.5
5.20
+0.1
5.26
-1.2
5.50
-0.3
5.50
-0.3
PB
4 13 297 WRÓBEL Lena 08-09-01 RKS Łódź (LD) 5.12
+0.9
5.22
-0.8
5.42
+0.8
x
+1.8
x
+0.3
5.26
+1.7
5.42
+0.8
PB
5 18 945 RYBIŃSKA Weronika 08-02-17 LMKS Żak Pyrzyce (ZP) 5.21
-0.8
5.16
-1.0
5.34
+1.6
5.10
+0.7
5.05
+0.1
4.68
+0.3
5.34
+1.6
PB
6 4 150 DĄBSKA Magdalena 08-10-19 KS Agros Zamość (LU) 5.31
+1.2
5.31
-0.4
5.09
-0.8
5.30
+1.7
5.21
+1.1
x
+0.4
5.31
+1.2
PB
7 5 1 WIESZTORT Laura 08-08-20 niestowarzyszona (...) 5.12
+0.9
5.20
+1.5
5.29
+1.2
5.29
+0.2
x
+0.3
5.23
+0.7
5.29
+1.2
8 9 916 CYTLAŁ Maria 09-03-15 UKS MOSiR Działdowo (WN) x
+0.6
5.20
+1.4
5.21
-0.8
4.78
+1.4
5.03
-1.4
5.05
-1.0
5.21
-0.8
9 16 5 NOWAK Helena 08-10-09 GKS Start Długołęka (DS) 5.18
-0.5
5.00
+0.5
5.07
+0.5



5.18
-0.5
10 19 176 LOC Pola 09-02-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) x
+0.1
4.76
-0.5
5.12
-0.3



5.12
-0.3
11 17 32 STEC Małgorzata 09-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) x
+0.7
4.87
+0.6
5.07
-0.1



5.07
-0.1
12 8 450 DONIEC Natalia 09-02-12 SAS AZS AWF Kraków (MA) 5.05
-1.2
5.02
-0.2
4.84
+0.1



5.05
-1.2
13 10 117 SIKORSKA Zuzanna 08-01-03 LUKS Start Nakło (KP) x
-0.1
4.85
-1.2
5.03
-1.3



5.03
-1.3
14 7 447 STOJEK Emilia 08-03-10 MKS Tempo Kęty (MA) x
+0.4
5.01
-0.5
x
+0.1



5.01
-0.5
15 11 572 SALNIKOW Pola 08-02-18 KS Podlasie Białystok (PD) 4.95
+1.0
x
-1.0
x
+0.8



4.95
+1.0
16 15 468 SKÓRZAK Natalia 08-03-16 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 4.25
-1.0
4.90
-0.6
4.66
-0.4



4.90
-0.6
17 14 801 GALUSIŃSKA Gabriela 09-05-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4.57
-1.1
4.86
+1.1
x
+1.5



4.86
+1.1
18 2 538 CHMURA Maja 08-08-21 LKS Stal Mielec (PK) x
+0.9
4.44
-1.5
4.84
+0.6



4.84
+0.6
19 1 797 ANDRASZAK Aleksandra 09-08-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 4.66
+0.5
4.76
+0.3
4.26
+1.8



4.76
+0.3
20 22 477 KLATKA Natalia 08-02-27 WKS Wawel Kraków (MA) x
+0.2
4.59
-1.1
4.55
+0.4



4.59
-1.1
3 346 WARECKA Gabriela 09-10-30 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
-0.7
r




NM
6 892 HOROWSKA Iga 08-12-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x
+1.4
x
+1.0
x
+1.1



NM
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 SZLACHTA Olga 06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 5.79
2 KLESZNO Maja 06 UKS-MOS Opole 5.71
3 GALIK Kinga 06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 5.42
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 CZUPRYŃSKA Julia 07 MKS Piast Głogów 5.48
2 WOŹNIAK Maja 07 LKS Vectra Włocławek 5.47
3 WIESZTORT Laura 08 KS AZS AWF Warszawa 5.45
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0244961 s. | Mem: 1.25 megabytes