PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-27 14:15:54
Ktm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m ch M  [s]
10:07  3000 m ch K  [s]
10:30  Młot M (5) 
10:40  Tyczka K 
10:45  Wzwyż K 
11:22  4x100 m K  [s]
11:47  4x100 m M  [s]
12:10  W dal M 
12:20  80 m pł K  [el]
12:25  Dysk M (1) 
12:50  110 m M (91.4)  [el]
13:05  Kula K (3) 
13:25  80 m pł K  [F]
13:35  1000 m M  [s]
14:00  110 m M (91.4)  [F]
14:10  Wieloskok K 
14:15  Oszczep K (500) 
14:15  1000 m K  [s]
14:45  300 m K  [s]
15:10  300 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 3.90 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa Kraków 2015-07-21
 

Data aktualizacji: 2020-09-27 14:15:54
Tyczka K Planowany START: 2020-09-27 10:40 ZAKOŃCZENIE: 13:55:00 DEKORACJA 14:25
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.20 2.40 2.60 2.80 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.45 3.50 3.55 3.62 wynik inf
1 14 221 WODZIŃSKA Weronika 05-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - - - - o o - o xo o o xo xxx 3.55 PB
2 7 546 NICHOLS Lilly 06-03-23 SKLA Sopot (PM) - - - - o - o - o xxo o xxx 3.50
3 5 648 BISKUPSKA Natalia 05-08-16 KKL Kielce (SK) - o o o o o o o o xxx 3.40 PB
4 9 543 LEWANDOWSKA Natalia 05-09-04 SKLA Sopot (PM) - - - o o o o o xxx 3.30
5 18 834 KALINICZENKO Jelizawieta 06-08-15 OSOT Szczecin (ZP) - - - xo o - o xxx 3.20
6 19 719 BRIAŃSKA Nina 05-11-16 SL Olimpia Poznań (WP) - - - xo o xxo xo xxx 3.20
7 11 544 MACIEJEWSKA Wiktoria 05-08-30 SKLA Sopot (PM) - - o o o xxo xxo xxx 3.20 PB
8 12 18 CZERNIAK Zuzanna 05-06-06 MKS MOS Wrocław (DS) - - o o o o - xxx 3.10
9 13 254 ŚLIWKA Maria 05-06-11 AZS-AWF Warszawa (MZ) - xo o o o o xxx 3.10 PB
9 20 236 JAKÓBIEC Małgorzata 06-01-22 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) - - - xo o o xxx 3.10 =PB
11 8 496 RACZKOWSKA Martyna 05-09-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - xxo o xxx 3.10
12 10 721 NAWRATIL Aleksandra 06-03-26 SL Olimpia Poznań (WP) - - - xxo o xo xxx 3.10
13 15 652 JASTRZĄB Zofia 06-12-19 KKL Kielce (SK) - xo o o xxo xxx 3.00
14 3 76 WOŹNIAK Oliwia 06-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - o xo xxx 2.80
15 6 567 GRELEWICZ Katarzyna 06-02-20 WKS Flota Gdynia (PM) - o o xxx 2.60
15 17 273 SMOLARCZYK Julia 05-07-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) - o o xxx 2.60
17 1 646 KAPKA Agnieszka 06-03-16 UKS Olimp Mazańcowice (SL) - xo o xxx 2.60 =SB
18 4 547 PACHOLEC Emilia 06-06-13 SKLA Sopot (PM) o xo o xxr 2.60 PB
19 16 71 MALEWICZ Marta 06-04-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) o o xxx 2.40
2 545 MIKOŁAJCZYK Amelia 06-02-09 SKLA Sopot (PM) DNS
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 BARTEL Maria 04 AZS-AWFiS Gdańsk 3.40
2 OLSZEWSKA Natalia 04 OKS Skra Warszawa 3.35
3 PAWLAK Aleksandra 04 AZS-AWF Warszawa 3.25
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 CHAMOT Maja 03 MKS Ustroń 3.60
2 SKUBISZ Julia 03 WKS Flota Gdynia 3.10
3 CZERNIAWSKA Julia 03 SL Olimpia Poznań 3.10
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.037088871002197 s.