PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 12:46:24
Kom 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

10:00  5000 m chód M  [s]
10:20  Oszczep K 
10:25  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:00  Wieloskok K 
11:30  80 m ppł K  [el]
12:05  1000 m K  [s]
12:45  80 m ppł K  [F B]
12:50  Dysk M 
12:55  80 m ppł K  [F A]
13:10  110 m ppł M  [el]
13:45  1000 m M  [s]
14:09  Wzwyż K 
14:15  W dal M 
14:25  110 m ppł M  [F B]
14:30  110 m ppł M  [F A]
14:45  300 m M  [s]
15:03  Dysk K 
15:25  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 49.69 SZRAMIAK Maria LKS Fenix Słupsk Lidzbark Warmiński 2015-08-22
 

Data aktualizacji: 2023-09-24 12:46:24
Oszczep K Planowany START: 2023-09-24 10:20 ZAKOŃCZENIE: 11:26:00 DEKORACJA 13:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 18 209 WASILEWSKA Adrianna 08-05-20 MLKS Agros Żary (LB) 38.26 42.31 x 39.89 40.81 x 42.31 PB
2 8 398 PIECHOTA Antonina 08-08-04 RLTL Optima Radom (MZ) 39.27 40.65 38.87 x 40.67 42.15 42.15
3 1 707 SZYLDER Zuzanna 08-09-22 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 34.83 31.67 36.60 x 33.22 35.04 36.60 PB
4 7 533 KRZANOWSKA Julia 08-03-25 KS Komunalni Sanok (PK) 35.60 35.69 35.45 33.56 x 36.19 36.19
5 15 20 GÓRECKA Wiktoria 08-01-07 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 27.97 29.96 28.78 32.19 32.71 27.17 32.71
6 6 324 DĘBECKA Małgorzata 08-03-28 GKS Wilga Garwolin (MZ) 29.96 32.44 25.42 x 31.50 29.92 32.44
7 5 903 KOŁODZIEJSKA Karolina 08-06-23 LKS Lubawa (WN) 32.33 27.62 x 31.75 x x 32.33
8 10 313 NOWAKOWSKA Jagoda 08-05-06 UKS Vis Skierniewice (LD) 25.79 29.86 30.51 x 30.47 27.81 30.51
9 11 789 KARWACKA Dominika 08-03-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. (SK) 28.74 29.12 29.16 29.16
10 4 888 TOMYS Maja 08-10-21 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 26.29 29.01 28.37 29.01
11 13 301 GÓRA Michalina 08-02-29 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 29.00 27.68 28.38 29.00
12 9 259 CAL Karolina 09-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 28.77 27.55 27.67 28.77
13 19 567 MAZURCZYK Julia 09-05-25 KS Podlasie Białystok (PD) 27.09 x 27.49 27.49
14 12 302 KOBACKA Hanna 08-04-27 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 27.27 27.14 26.68 27.27
15 2 312 KORWEK Lena 09-12-15 UKS Vis Skierniewice (LD) 26.91 24.42 24.94 26.91
16 17 956 OLECHNOWSKA Michalina 08-01-10 MKS Hermes Gryfino (ZP) 24.34 x 26.62 26.62
17 3 632 STEINIGER Anna 08-07-31 LKS Zantyr Sztum (PM) 20.66 19.46 24.45 24.45
18 14 568 MUSZYŃSKA Michalina 08-12-31 KS Podlasie Białystok (PD) x 21.43 22.67 22.67
16 628 ZWOLIŃSKA Joanna 09-09-08 LKS Jantar Ustka (PM) DNS
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 MIEDZIEWSKA Małgorzata 06 AML Słupsk 45.80
2 WYDRA Sofia 06 KKS Victoria Stalowa Wola 45.34
3 STACHYRA Justyna 06 WKS Wawel Kraków 41.27
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 GIBAS Amelia 08 LKS Brzezina Osiek 44.72
2 PIECHOTA Antonina 08 RLTL Optima Radom 41.55
3 KOBYLSKA Hanna 07 WLKS Wrocław 40.63
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.02899 s. | Mem: 1.25 megabytes