PZLA Mistrzostwa Polski U16 | Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUPSK, 26-27 września 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-26 16:20:40
K100m 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100pk 300 600 1000 2000 80p 200p 1000p 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok K Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 300 600 1000 2000 110p 200p 1000p 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok M Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-09-26
DZIEŃ 2
2020-09-27
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:15  Młot K (3) 
12:00  Wieloskok M 
13:00  Dysk K (0.75) 
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:40  Kula M (5) 
13:45  200 m pł K  [s]
14:00  Tyczka M 
14:20  200 m pł M  [s]
15:00  100 m K  [el]
15:30  100 m M  [el]
15:50  Wzwyż M 
16:00  100 m K  [F]
16:10  100 m K (PK)  [s]
16:30  100 m M  [F]
16:40  W dal K 
16:45  100 m M (PK)  [s]
17:10  600 m K  [s]
17:30  Oszczep M (600) 
17:35  600 m M  [s]
18:00  1000 m prz K  [s]
18:15  1000 m prz M  [s]
18:30  2000 m K  [s]
18:45  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 11.97 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Chorzów 2011-09-24
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-09-26 16:20:40
100 m K - FINAŁ Planowany START: 2020-09-26 16:00 WYSTARTOWANO: 16:14:12 DEKORACJA 16:35
+1.2 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 5 147 SEŃ Martyna 05-08-08 KS Agros Zamość (LU) 12.13
2 4 414 GUT Oliwia 05-03-26 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 12.18 PB
3 6 671 KANICKA Inga 05-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 12.54
4 3 824 MARSZEWSKA Natalia 05-09-04 MKS Kusy Szczecin (ZP) 12.60 PB
5 7 672 KLAR Oliwia 05-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 12.62 PB
6 1 247 BIBIK Anna 05-01-29 UKS Vis Skierniewice (LD) 12.74
7 2 628 ŻUKOWSKA Jagoda 06-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 12.77 =PB
8 8 142 POJĘTA Małgorzata 06-03-13 AZS UMCS Lublin (LU) 12.86
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 PIOTROWSKA Aleksandra 04 KS Wda Świecie 12.03
2 GAWEŁ Martyna 04 LKS Stal Mielec 12.22
3 SEŃ Martyna 05 KS Agros Zamość 12.31
Mały Memoriał 2018 (Bełchatów)
1 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 12.18
2 LESZEK Weronika 03 UKS Olimpia Zabrze 12.20
3 PUZIO Dorota 03 GKS Start Długołęka 12.50
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.052374124526978 s.