PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 18:17:01
M100pk 2 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:27  Oszczep M 
11:30  100 m K  [el]
11:39  Wieloskok M 
12:03  100 m M  [el]
12:15  Kula M 
12:35  100 m K (PK)  [s]
13:10  100 m M (PK)  [s]
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:45  Młot K 
13:50  Tyczka M 
14:10  100 m K  [F B]
14:17  100 m K  [F A]
14:25  100 m M  [F B]
14:30  100 m M  [F A]
14:42  600 m K  [s]
15:15  600 m M  [s]
15:30  Wzwyż M 
15:50  300 m ppł K  [s]
16:03  Dysk K 
16:25  300 m ppł M  [s]
16:33  W dal K 
17:00  1000 m prz. K  [s]
17:18  1000 m prz. M  [s]
17:35  2000 m K  [s]
17:55  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 10.87 CHROSTA Filip BKL Bełchatów Wrocław 2017-05-21
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-25 18:17:01
100 m M (PK) Planowany START: 2021-09-25 13:10 WYSTARTOWANO: 13:21:02
+0.5 m/s   PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 2 3 44
WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 MKS MOS Wrocław (DS) 12.06 PB 1
1 3 1 248
DRACZYŃSKI Franek 2007-01-10 AZS Łódź (LD) 12.18 2
2 4 3 255
MILLER Tomasz 2006-02-07 AZS Łódź (LD) 12.28 3
1 3 2 932
POŁOCHACZ Piotr 2006-09-28 MKS Kusy Szczecin (ZP) 12.32 PB 4
3 3 3 788
DUDA Tymon 2007-05-23 OŚ AZS Poznań (WP) 12.34 PB 5
2 1 2 927
ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 MKS Kusy Szczecin (ZP) 12.44 PB 6
2 2 1 252
KNOBLOCH Kacper 2006-01-08 AZS Łódź (LD) 12.47 PB 7
3 4 2 39
SITEK Wojciech 2006-03-11 MKS MOS Wrocław (DS) 12.55 PB 8
3 1 1 425
ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków (MA) 12.64 PB 9
4 2 2 399
ZBIEJCIK Bartosz 2007-01-03 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 12.95 PB 10
4 4 1 317
SYNAJEWSKI Michał 2007-10-11 UKS Vis Skierniewice (LD) 13.02 (012) PB 11
4 5 3 436
ZIMNY Szymon 2006-03-29 KS AZS AWF Kraków (MA) 13.02 (019) 12
5 5 1 41
SZACHNIEWICZ Karol 2006-07-21 MKS MOS Wrocław (DS) 13.20 PB 13
5 1 3 459
BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków (MA) 13.30 14
6 6 3 489
MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS Komar Strzelce Opolskie (OP) 13.66 15
5 5 2 490
MARKOWSKI Wojciech 2007-12-12 UKS Komar Strzelce Opolskie (OP) 15.51 16
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.3385229 s. | Mem: 1.25 megabytes