PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-24 18:45:05
M4x100m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  100 m K (PK)  [s]
11:15  Tyczka M 
11:25  100 m M (PK)  [s]
11:25  Młot K 
11:45  Kula M 
11:50  300 m ppł K  [s]
12:20  300 m ppł M  [s]
13:00  100 m K  [el]
13:25  Dysk K 
14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  100 m K  [F B]
14:18  Wieloskok M 
14:20  100 m K  [F A]
14:30  100 m M  [el]
15:10  600 m K  [s]
15:35  600 m M  [s]
16:05  100 m M  [F B]
16:10  100 m M  [F A]
16:15  Wzwyż M 
16:20  1000 m prz. K  [s]
16:25  Oszczep M 
16:35  W dal K 
16:40  1000 m prz. M  [s]
17:00  2000 m K  [s]
17:20  2000 m M  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:18  4x100 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 43.35 AML Słupsk Słupsk 2020-06-27
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-24 18:45:05
4x100 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-09-24 17:50 WYSTARTOWANO: 18:00:26
  PhotoFinish
msc tor nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 ZDEBSKI Karol
ROSSA Antoni
WITEK Igor
TEREMBUŁA Maciej
SKS Kusy Kraków (MA) 46.80 SB 10
2 3 NIJAKOWSKI Mateusz
KUŚMIEREK Damian
SZEWCZYŃSKI Mateusz
PŁAWIŃSKI Antoni
UKS Skoczek Władysławów (WP) 47.70 SB 13
3 6 KOLMAN Dominik
KRASZEWSKI Karol
BORYKA Borys
KRĘBLEWSKI Mateusz
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 48.16 14
4 7 PODURGIEL Kazimierz
ROMANEK Adam
HENIKE Kamil
MARKOWSKI Mikołaj
GKS Start Długołęka (DS) 48.31 SB 15
5 8 CICHY Tymoteusz
WOJDA Kajetan
ZĄBCZYK Grzegorz
PŁASZEWSKI Bartosz
SAS AZS AWF Kraków (MA) 48.45 SB 16
6 4 SAWICKI Ignacy
ŁADA Marek
RYMARZ Adam
MAREK Przemysław
KS Czempion Warszawa (MZ) 49.07 17
7 2 KAMIŃSKI Kacper
BIEDRZYCKI Mikołaj
SKONECZNY Mateusz
SYNAJEWSKI Michał
UKS Vis Skierniewice (LD) 49.10 SB 18
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 AML Słupsk 43.43
2 MLKS Agros Żary 44.96
3 MKL Toruń 45.38
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 45.01
1 AZS Łódź 46.44
2 UKS Trójka Mikołów 45.84
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.1583278 s. | Mem: 1.25 megabytes