PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 16:03:09
M110m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  5000 m chód M  [s]
10:30  Młot M 
10:40  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:50  80 m ppł K  [el]
11:53  W dal M 
12:00  Kula K 
12:45  Dysk M 
13:01  80 m ppł K  [F B]
13:07  80 m ppł K  [F A]
13:20  110 m ppł M  [el]
13:57  1000 m K  [s]
14:03  Wieloskok K 
14:30  110 m ppł M  [F B]
14:36  110 m ppł M  [F A]
14:50  Wzwyż K 
14:50  Oszczep K 
14:53  1000 m M  [s]
15:10  300 m M  [s]
15:40  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 14.24 ŻEBROWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz Słubice 2012-09-30
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-25 16:03:09
110 m ppł M - elim 1 Planowany START: 2022-09-25 13:20 WYSTARTOWANO: 13:23:57
+0.6 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 526 MIKUŚKIEWICZ Emilian 07-04-04 NKS Start Namysłów (OP) 15.32 Q 4
2 7 922 PŁAWIŃSKI Antoni 07-02-02 UKS Skoczek Władysławów (WP) 15.40 q PB 6
3 6 186 POTOCKI Mikołaj 07-03-02 AZS-AWF Gorzów (LB) 15.92 qB 10
4 2 292 KOWALSKI Hubert 07-06-12 UKS Dziewiątka Kutno (LD) 16.04 qB 11
5 3 802 KAMCZYK Wiktor 07-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy (SL) 16.54 qB 14
6 5 530 DZAŁBA Wojciech 07-07-16 UKS-MOS Opole (OP) 17.16 22
7 1 240 KOPERSKI Juliusz 07-08-28 MKLA Łęczyca (LD) 17.50 24
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 DIALLO Amadou 05 MKS Piast Głogów 14.88
2 KACZMAREK Wojciech 05 ZLKL Zielona Góra 15.70
3 PIOTROWSKI Olaf 05 KL Gdynia 15.96
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 ZACHARA Jakub 06 MULKS Juvenia Głuchołazy 15.00
2 KLUCZNY Alan 06 CKS Budowlani Częstochowa 15.78
3 NOWICKI Filip 06 UKS Vis Skierniewice 15.79
3 ŻACZKIEWICZ Bartosz 06 UKS Vis Skierniewice 15.79
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0812962 s. | Mem: 1.25 megabytes