PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
M2000m 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

REKORDY
RP (U16) 5:31.63 KRUPA Piotr OSTROWIANKA Ostr. Maz. Olsztyn 2000-09-09
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
2000 m M Planowany START: 2023-09-23 17:10 WYSTARTOWANO: 17:10:27 DEKORACJA 17:50
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 10 1 622 OKRUCIŃSKI Aleksander 08-07-03 KS Wejher Wejherowo (PM) 5:46.22 PB 1
2 9 1 207 STRZYGOCKI Bartłomiej 08-09-03 MLKS Agros Żary (LB) 5:47.96 PB 2
3 6 1 715 MENDRAK Olgierd 08-04-16 MKS-MOS Katowice (SL) 5:50.21 PB 3
4 7 1 943 KOWALSKI Marcel 08-03-19 LMKS Żak Pyrzyce (ZP) 5:50.69 PB 4
5 11 1 728 PEREK Wojciech 08-07-09 MKS-MOSM Bytom (SL) 5:53.39 PB 5
6 8 1 864 MAĆKOWSKI Marcel 09-06-17 UKS Achilles Leszno (WP) 5:56.28 6
7 15 1 361 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 08-07-05 MKL Myszyniec (MZ) 5:57.11 PB 7
8 5 1 613 SERKOWSKI Samuel 09-01-22 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 6:02.70 PB 8
9 13 1 599 TROJAK Jakub 08-06-21 AML Słupsk (PM) 6:05.48 9
10 2 1 730 WALCZYŃSKI Wojciech 08-05-09 MKS-MOSM Bytom (SL) 6:06.02 PB 10
11 4 1 793 WAWRZYNIAK Jakub 09-04-07 KS Energetyk Poznań (WP) 6:06.91 PB 11
12 12 1 551 KASZANY Karol 08-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne (PK) 6:07.87 12
13 14 1 323 PODBIELSKI Paweł 08-07-07 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 6:08.43 13
14 1 1 245 MAGIERA Wiktor 09-02-09 LUKS Boguszyce (LD) 6:08.44 PB 14
15 3 1 437 PESZT Michał 08-05-26 KS SportWise Kraków (MA) 6:12.16 15
1 7 2 352 PIMPICKI Ignacy 08-07-20 KS Czempion Warszawa (MZ) 6:17.55 16
2 11 2 60 BROCZEK Kacper 08-02-20 SMKS Parasol Wrocław (DS) 6:18.01 PB 17
3 6 2 609 MROZIEWICZ Dominik 08-12-19 CMKL Człuchów (PM) 6:18.72 18
4 5 2 389 STEFAŃSKI Michał 09-03-02 RK Athletics Warszawa (MZ) 6:18.86 19
5 10 2 732 BALCEREK Dawid 08-03-13 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 6:19.15 PB 20
6 9 2 583 FILIPKOWSKI Mariusz 08-02-15 UKS Technik Augustów (PD) 6:20.27 PB 21
7 2 2 326 CHUDY Julian 08-11-17 KM Aktywni Sochaczew (MZ) 6:22.19 PB 22
8 14 2 784 SZWAJKOWSKI Tomasz 09-12-07 KKL Kielce (SK) 6:22.63 PB 23
9 4 2 18 KUSZ Kamil 09-01-19 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 6:23.25 24
10 8 2 787 SŁOMIŃSKI Jakub 09-02-20 LKB Rudnik (SK) 6:23.56 25
11 3 2 625 METERA Konrad 09-05-22 LKB im. Braci Petk Lębork (PM) 6:23.63 26
12 13 2 835 SOLAREK Franciszek 09-09-15 OŚ AZS Poznań (WP) 6:23.92 PB 27
13 12 2 140 MAZUR Jacek 08-09-25 AZS UMCS Lublin (LU) 6:28.27 28
14 1 2 1004 ROSZYK Mikołaj 08-04-09 UKS Barnim Goleniów (ZP) 6:29.10 29
15 15 2 866 WOJCIECHOWSKI Oskar 08-08-06 UKS Achilles Leszno (WP) 6:44.92 30
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 JANICKI Maciej 06 KS AZS UWM Olsztyn 5:53.42
2 OLEJNIK Mikołaj 07 UKS Filipides Teresin 5:53.72
3 KUROWSKI Kacper 06 UKS Azymut Pabianice 5:56.96
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 ZDZYNIECKI Kacper 07 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 5:50.95
2 LISIECKI Maxymilian 07 MKP Myślibórz 5:52.38
3 GRABARZ Hubert 07 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 5:54.42
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.033643 s. | Mem: 1.25 megabytes