PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 17:12:52
Ktm 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  5000 m chód M  [s]
10:30  Młot M 
10:40  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:50  80 m ppł K  [el]
11:53  W dal M 
12:00  Kula K 
12:45  Dysk M 
13:01  80 m ppł K  [F B]
13:07  80 m ppł K  [F A]
13:20  110 m ppł M  [el]
13:57  1000 m K  [s]
14:03  Wieloskok K 
14:30  110 m ppł M  [F B]
14:36  110 m ppł M  [F A]
14:50  Wzwyż K 
14:50  Oszczep K 
14:53  1000 m M  [s]
15:10  300 m M  [s]
15:40  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 4.05 NICHOLS Lilly SKLA Sopot Westminster (USA) 2021-06-18
 

Data aktualizacji: 2022-09-25 17:12:52
Tyczka K Planowany START: 2022-09-25 10:40 ZAKOŃCZENIE: 14:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 2.40 2.60 2.75 2.90 3.00 3.10 3.20 3.30 3.40 3.50 3.55 3.60 3.65 3.70 3.75 3.86 3.91 wynik inf punkty
1 13 636 TYSZKO Laura 07-12-14 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - - - o - o o - xxo xo - xo xo xxr 3.86 PB 6
2 6 648 TORLIŃSKA Julia 08-07-22 KL Gdynia (PM) - - - - - - o - o xxo o xo xxx 3.60 6
3 7 635 MELZACKA Gabriela 08-03-06 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - - o o o xxx 3.30 6
4 17 736 CHRAPEK Weronika 07-10-30 MKS Ustroń (SL) - - o o xo xxo xxo xxx 3.20 =PB 6
5 19 886 BRZEZINSKA Katarzyna 08-12-27 SL Olimpia Poznań (WP) - - - o o xxo xxx 3.10 4
6 20 887 BURDA Patrycja 08-07-29 SL Olimpia Poznań (WP) - - xo xo xo xxx 3.00 4
7 3 32 BARTOSIEWICZ Łucja 07-01-10 MKS MOS Wrocław (DS) - o o o xxx 2.90 =PB 3.5
7 9 703 WASILEWSKA Maja 08-05-27 WKS Flota Gdynia (PM) o o o o xxx 2.90 PB 3.5
7 11 690 WIECZERZAK Kinga 07-06-25 SKLA Sopot (PM) - o o o xxx 2.90 3.5
7 12 702 GROŻYŃSKA Pola 07-02-02 WKS Flota Gdynia (PM) o o o o xxx 2.90 =PB 3.5
11 8 895 SOBCZAK Julia 07-09-08 SL Olimpia Poznań (WP) - o xxo o xxx 2.90 PB 3
12 15 644 CZOSKA Katarzyna 07-04-16 KL Gdynia (PM) - - o xo xxx 2.90 3
13 18 105 JAKUSZ Lena 08-09-12 GKS Olimpia Grudziądz (KP) o o o xxx 2.75 PB
14 14 893 ŁOCHYŃSKA Weronika 08-12-20 SL Olimpia Poznań (WP) - o xxx 2.60
15 5 38 WALKÓW Bianka 07-06-18 MKS MOS Wrocław (DS) xo o xxx 2.60
16 4 885 ADAMCZEWSKA Bianka 08-08-21 SL Olimpia Poznań (WP) o xo xxx 2.60
16 10 643 ALEKSIAK Weronika 08-10-01 KL Gdynia (PM) o xo xxx 2.60
18 1 701 GRELEWICZ Agnieszka 08-06-12 WKS Flota Gdynia (PM) xxo xxx 2.40 =PB
18 2 890 JANKOWSKA Aleksandra 07-10-17 SL Olimpia Poznań (WP) xxo xxx 2.40
16 634 KNIGAWKA Zuzanna 07-10-15 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - - - - r NM
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 WODZIŃSKA Weronika 05 MKS Aleksandrów Łódzki 3.55
2 NICHOLS Lilly 06 SKLA Sopot 3.50
3 BISKUPSKA Natalia 05 KKL Kielce 3.40
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 NICHOLS Lilly 06 SKLA Sopot 3.90
2 JASTRZĄB Zofia 06 KKL Kielce 3.50
3 KALINICZENKO Jelizawieta 06 OSOT Szczecin 3.45
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0681021 s. | Mem: 1.25 megabytes