PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 15:54:27
Kkulam 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RP (U16) 15.88 ŚLEPOWROŃSKA Maja MKS Pułtusk Radom 2013-09-29
 

Data aktualizacji: 2021-09-26 15:54:27
Kula K Planowany START: 2021-09-26 12:45 ZAKOŃCZENIE: 13:42:00 DEKORACJA 14:37
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 17 442 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKS Tempo Kęty (MA) 14.18 14.67 14.79 x 14.26 15.16 15.16
2 2 551 GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 AML Słupsk (PM) x 12.85 12.57 x 12.68 12.88 12.88
3 19 869 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa (WN) 12.11 11.49 12.09 11.97 12.29 12.88 12.88
4 3 158 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 11.76 11.57 12.17 12.62 12.10 x 12.62
5 9 868 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa (WN) 11.68 12.31 11.92 11.95 12.18 x 12.31
6 10 799 SADEK Nina 2007-09-24 RKL Kusy Rokietnica (WP) 11.63 11.28 x 11.30 11.11 11.44 11.63
7 6 904 WYSOCZAŃSKA Iga 2007-02-24 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 10.93 10.50 11.28 11.58 10.71 10.82 11.58
8 15 14 DRZYZGA Julia 2006-04-04 LKS Polkowice (DS) 11.22 10.78 11.25 x 10.67 10.90 11.25 PB
9 7 555 MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 AML Słupsk (PM) 11.18 x 11.19 11.19
10 11 512 WYDRA Sofia 2006-10-02 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 9.96 10.99 11.00 11.00 PB
11 14 205 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) x 10.48 10.83 10.83
12 4 464 STACHYRA Justyna 2006-06-22 WKS Wawel Kraków (MA) 10.67 10.50 10.39 10.67 PB
13 18 599 KAROLAK Weronika 2006-12-18 MKS Sambor Tczew (PM) 9.89 10.25 10.64 10.64 PB
14 20 523 WOŁOSZYN Oliwia 2006-06-28 MKL Sparta Stalowa Wola (PK) 10.39 10.37 10.04 10.39
15 5 151 LISIECKA Weronika 2006-09-22 LUKS Start Nakło (KP) 10.13 9.71 9.33 10.13
16 1 884 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice (WN) 10.05 9.55 9.99 10.05
17 12 810 DUSTER Zuzanna 2006-01-13 UKS 12 Kalisz (WP) x x 9.55 9.55
18 13 438 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia (MA) 9.12 9.54 8.48 9.54
19 8 682 DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom (SL) 8.99 x 8.39 8.99
16 97 MACINA Julia 2006-04-07 BOSiR Barcin (KP) x x x NM
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 14.08
2 KICIŃSKA Anna 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 12.71
3 PRZYBYŚ Julia 04 WKS Wawel Kraków 12.13
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 MICHAŁOWSKA Julia 06 MKS Tempo Kęty 13.35
2 KICIŃSKA Anna 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 13.08
3 MIOSKOWSKA Aleksandra 05 LKS Fenix Słupsk 12.39
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0170319 s. | Mem: 768 kilobytes