PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
K100m 5 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

REKORDY
RP (U16) 11.97 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Chorzów 2011-09-24
RP (U16) 11.97 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek Karpacz 2021-09-25
RP (U16) 11.96* TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno Łódź 2023-05-27
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 11 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
100 m K - elim 5 Planowany START: 2023-09-23 12:10 WYSTARTOWANO: 12:35:33
+0.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 2 316 TOMCZYK Zofia 08-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 12.32 Q 1
2 4 869 PRZYBYLSKA Aleksandra 08-09-23 UKS Dąb Suchy Las (WP) 12.66 qB 9
3 5 908 BARICA Kinga 08-08-09 Orka Iława Athletics (WN) 12.67 qB 10
4 6 920 CZAJKOWSKA Maja 09-08-05 AL Międzyzdroje (ZP) 12.74 qB PB 15
5 7 232 MORAWIEC Alicja 09-05-06 BKL Bełchatów (LD) 12.83 21
6 8 765 DUNIKOWSKA Julia 08-11-27 UKS Czwórka Żory (SL) 13.09 33
7 3 121 LADA Weronika 09-02-24 MKL Toruń (KP) 13.24 39
8 1 289 WRÓBLEWSKA Aleksandra 09-01-31 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 13.58 40
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 WOŹNIAK Maja 07 LKS Vectra Włocławek 12.15
2 KASPRZAK Oliwia 07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 12.34
3 CHROSTEK Klaudia 06 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 12.49
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 WOŹNIAK Maja 07 LKS Vectra Włocławek 12.12
2 BISKUP Wiktoria 08 KS Sprint Bielsko-Biała 12.22
3 PUŁAWSKA Maria 07 TL Pogoń Ruda Śląska 12.31
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0186112 s. | Mem: 1.25 megabytes