PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 16:16:06
M110m 5 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m chód M  [s]
10:15  3000 m chód K  [s]
10:20  Oszczep K 
10:40  Wieloskok K 
10:55  80 m pł K  [el]
11:30  110 m ppł M  [el]
12:14  80 m pł K  [F B]
12:19  80 m pł K  [F A]
12:22  Tyczka K 
12:27  Dysk M 
12:45  Kula K 
12:48  110 m ppł M  [F B]
12:55  110 m ppł M  [F A]
13:05  300 m K  [s]
13:14  Wzwyż K 
13:39  W dal M 
13:40  300 m M  [s]
14:15  Młot M 
14:20  1000 m K  [s]
14:45  1000 m M  [s]
15:10  4x100 m K  [s]
16:00  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 14.24 ŻEBROWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz Słubice 2012-09-30
Kwalifikacje: 12 z najlepszymi czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-26 16:16:06
110 m ppł M Planowany START: 2021-09-26 11:30 WYSTARTOWANO: 11:55:30
+0.3 m/s   PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 1 316
NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice (LD) 16.20 q 6
2 6 1 549
CZAJKA Mateusz 2007-04-17 AML Słupsk (PM) 16.87 (862) 14
3 3 1 578
JANK Adam 2006-08-06 KL Gdynia (PM) 17.01 YC TR 16.5.2 17
4 2 1 360
KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 18.44 25
4 1 591
KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum (PM) DNF
5 1 623
SZMAGLIK Mateusz 2006-07-21 UKS Lipusz (PM) DNS

1 4 2 482
ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 15.12 q 1
2 5 2 314
ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice (LD) 16.33 qB PB 7
3 6 2 59
PORWOLIK Emil 2006-01-21 MLKS Echo Twardogóra (DS) 16.54 qB 10
4 3 2 839
PŁAWIŃSKI Antoni 2007-02-02 UKS Skoczek Władysławów (WP) 17.31 19
5 2 2 771
MELER Mateusz 2006-04-18 LUKS Orkan Września (WP) 17.60 20

1 4 3 451
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 15.80 q =PB 2
2 2 3 540
GÓRALCZYK Kacper Stefan 2007-03-28 KS Podlasie Białystok (PD) 16.49 qB PB 9
3 1 3 534
SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 16.68 qB 11
4 5 3 566
WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk (PM) 16.81 PB 13
5 3 3 53
SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów (DS) 16.87 (863) PB 15
6 6 3 836
WLEKLIŃSKI Seweryn 2007-10-31 UKS Przełaj Żerków (WP) 18.42 24

1 4 4 318
ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice (LD) 15.94 q 4
2 6 4 415
BEDNARCZYK Maciek 2006-02-08 UKS Technik Radom (MZ) 16.46 qB PB 8
3 3 4 888
WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo (WN) 16.75 qB PB 12
4 5 4 975
CZERNIK Karol 2006-02-01 UKS-MOS Opole (OP) 17.16 PB 18
5 2 4 488
DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie (OP) 17.68 22

1 4 5 825
KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 15.89 q PB 3
2 3 5 636
KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 16.03 q 5
3 5 5 234
PAJĄK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary (LB) 16.91 16
4 1 5 459
BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków (MA) 17.64 21
5 2 5 843
JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 17.88 PB 23
6 5 435
ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków (MA) DNS
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 JUNG Marcin 04 MLKS Agros Żary 15.24
2 SELERZYŃSKI Hubert 04 UKS Czapla Białe Błota 15.36
3 FILAR Igor 04 ZLKL Zielona Góra 15.56
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 DIALLO Amadou 05 MKS Piast Głogów 14.88
2 KACZMAREK Wojciech 05 ZLKL Zielona Góra 15.70
3 PIOTROWSKI Olaf 05 KL Gdynia 15.96
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4463792 s. | Mem: 1.25 megabytes