PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-26 16:16:12
M4x100m 3 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:30  5000 m chód M  [s]
10:15  3000 m chód K  [s]
10:20  Oszczep K 
10:40  Wieloskok K 
10:55  80 m pł K  [el]
11:30  110 m ppł M  [el]
12:14  80 m pł K  [F B]
12:19  80 m pł K  [F A]
12:22  Tyczka K 
12:27  Dysk M 
12:45  Kula K 
12:48  110 m ppł M  [F B]
12:55  110 m ppł M  [F A]
13:05  300 m K  [s]
13:14  Wzwyż K 
13:39  W dal M 
13:40  300 m M  [s]
14:15  Młot M 
14:20  1000 m K  [s]
14:45  1000 m M  [s]
15:10  4x100 m K  [s]
16:00  4x100 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 43.35 AML Słupsk Słupsk 2020-06-27
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-26 16:16:12
4x100 m M Planowany START: 2021-09-26 16:00 WYSTARTOWANO: 16:13:39 DEKORACJA 16:53
  PhotoFinish
msc tor seria foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 1 STOPA Gabriel
WOLAŃSKI Piotr
SITEK Wojciech
SZARAPO Jakub
MKS MOS Wrocław (DS) 46.57 SB 4
2 6 1 BANASZEK Karol
ŁAKOMY Jan
ZAPAŁA Maksymilian
WĄSOWICZ Maciej
WKS Wawel Kraków (MA) 47.35 8
3 5 1 DUK Aleksander
MEHLICH Wojciech
MARKOWSKI Tomasz
MARKOWSKI Wojciech
UKS Komar Strzelce Opolskie (OP) 52.21 SB 11
3 1 KURZEWSKI Kacper
SIERANT Olgierd
GLAZA Mikołaj
KANIEWSKI Maksymilian
UKS Czapla Białe Błota (KP) DNS

1 3 2 DRACZYŃSKI Franek
KNOBLOCH Kacper
MILLER Tomasz
STALA Wiktor
AZS Łódź (LD) 46.44 SB 3
2 4 2 SYNAJEWSKI Michał
NOWICKI Filip
ANDRZEJCZAK Ignacy
ŻACZKIEWICZ Bartosz
UKS Vis Skierniewice (LD) 47.14 SB 6
3 5 2 BARTOSZEWICZ Hubert
WAŁOWSKI Jakub
ŁOCHNICKI Jakub
POŁOCHACZ Piotr
MKS Kusy Szczecin (ZP) 47.57 SB 9
4 2 2 ZIMNY Szymon
RAŚ Stanisław
TRĄBKA Borys
ĆWIKŁO Bartłomiej
KS AZS AWF Kraków (MA) 48.99 10
6 2 ŚMIGIELSKI Szymon
WRÓBLEWSKI Paweł
ZBIEJCIK Bartosz
WIECZOREK Bartosz
UKS Herkules Sulejówek (MZ) DNF

1 3 3 ZIMNIAK Nikodem
OPIELEWICZ Bartosz
JAŃCZAK Szymon
RAK Piotr
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 45.01 SB 1
2 5 3 SIWY Mariusz
DUTKIEWICZ Kuba
KALISZ Maciej
PIETRZYK Filip
UKS Trójka Mikołów (SL) 45.84 SB 2
3 2 3 PIEKARCZYK Bartosz
POGODSKI Franciszek
DUDA Tymon
SIUDA Mateusz
OŚ AZS Poznań (WP) 46.96 SB 5
4 6 3 CABAJ Kacper
BIELECKI Jakub
KRZEWNIAK Maciej
WOŹNIAK Alan
MKS Pogoń Siedlce (MZ) 47.20 7
4 3 KŁOSOWSKI Filip
JAMUŁA Piotr
PIASECKI Kacper
KPORHOTOR Derrick
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNF
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 AML Słupsk 43.43
2 MLKS Agros Żary 44.96
3 MKL Toruń 45.38
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.3667831 s. | Mem: 1.25 megabytes