PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
M2000m 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

REKORDY
RP (U16) 5:31.63 KRUPA Piotr OSTROWIANKA Ostr. Maz. Olsztyn 2000-09-09
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
2000 m M - Bieg 2 Planowany START: 2023-09-23 17:10 WYSTARTOWANO: 17:21:15 DEKORACJA 17:50
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 7 352 PIMPICKI Ignacy 08-07-20 KS Czempion Warszawa (MZ) 6:17.55 16
2 11 60 BROCZEK Kacper 08-02-20 SMKS Parasol Wrocław (DS) 6:18.01 PB 17
3 6 609 MROZIEWICZ Dominik 08-12-19 CMKL Człuchów (PM) 6:18.72 18
4 5 389 STEFAŃSKI Michał 09-03-02 RK Athletics Warszawa (MZ) 6:18.86 19
5 10 732 BALCEREK Dawid 08-03-13 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 6:19.15 PB 20
6 9 583 FILIPKOWSKI Mariusz 08-02-15 UKS Technik Augustów (PD) 6:20.27 PB 21
7 2 326 CHUDY Julian 08-11-17 KM Aktywni Sochaczew (MZ) 6:22.19 PB 22
8 14 784 SZWAJKOWSKI Tomasz 09-12-07 KKL Kielce (SK) 6:22.63 PB 23
9 4 18 KUSZ Kamil 09-01-19 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 6:23.25 24
10 8 787 SŁOMIŃSKI Jakub 09-02-20 LKB Rudnik (SK) 6:23.56 25
11 3 625 METERA Konrad 09-05-22 LKB im. Braci Petk Lębork (PM) 6:23.63 26
12 13 835 SOLAREK Franciszek 09-09-15 OŚ AZS Poznań (WP) 6:23.92 PB 27
13 12 140 MAZUR Jacek 08-09-25 AZS UMCS Lublin (LU) 6:28.27 28
14 1 1004 ROSZYK Mikołaj 08-04-09 UKS Barnim Goleniów (ZP) 6:29.10 29
15 15 866 WOJCIECHOWSKI Oskar 08-08-06 UKS Achilles Leszno (WP) 6:44.92 30
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 JANICKI Maciej 06 KS AZS UWM Olsztyn 5:53.42
2 OLEJNIK Mikołaj 07 UKS Filipides Teresin 5:53.72
3 KUROWSKI Kacper 06 UKS Azymut Pabianice 5:56.96
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 ZDZYNIECKI Kacper 07 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 5:50.95
2 LISIECKI Maxymilian 07 MKP Myślibórz 5:52.38
3 GRABARZ Hubert 07 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 5:54.42
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.024034 s. | Mem: 1.25 megabytes