PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
M1000pm 2 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

REKORDY
RP (U16) 2:41.38 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki Karpacz 2021-09-25
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
1000 m prz. M Planowany START: 2023-09-23 16:00 WYSTARTOWANO: 16:10:32 DEKORACJA 17:11
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 10 1 624 GAJDUS Michał 08-01-10 LKB im. Braci Petk Lębork (PM) 2:39.17 PB RP U16 1
2 8 1 719 KUROWSKI Wiktor 08-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 2:42.86 PB 2
3 7 1 718 GAWEŁ Michał 08-04-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 2:43.61 PB 3
4 9 1 90 FILIPEK Jakub 08-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 2:46.10 4
5 6 1 257 ADAMCZEWSKI Bartosz 09-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 2:52.05 6
6 1 1 878 GRZYMSKI Franciszek 09-01-04 UKS Skoczek Władysławów (WP) 2:52.33 PB 7
7 5 1 403 JARECKI Bartosz 08-07-26 UKS 48 Warszawa (MZ) 2:55.89 13
8 3 1 843 KRZYKAWSKI Nikodem 08-04-25 PZS Gontyniec Chodzież (WP) 2:56.34 15
9 2 1 829 NOWAK Michał 09-03-01 OŚ AZS Poznań (WP) 2:58.94 16
4 1 837 HOFFMAN Paskal 08-02-07 PLKS Gwda Piła (WP) DNF

1 3 2 745 SUWALSKI Krzysztof 08-02-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 2:51.36 PB 5
2 5 2 493 HAPEK Wiktor 09-03-10 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 2:52.65 PB 8
3 2 2 333 CHRAPEK Krzysztof 09-02-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2:53.46 PB 9
4 7 2 68 SŁODKOWSKI Piotr 08-11-28 ULKS Bystrzyca Kłodzka (DS) 2:54.58 PB 10
5 4 2 612 MIOTK Mateusz 09-01-06 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 2:55.65 PB 11
6 6 2 924 BORZECKI Jakub 08-02-17 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 2:55.70 PB 12
7 9 2 385 KOSNO Olaf 08-03-12 RK Athletics Warszawa (MZ) 2:55.91 14
8 10 2 384 KĄCKI Konstanty 08-10-23 RK Athletics Warszawa (MZ) 3:00.25 17
9 8 2 394 JANDUŁA Patryk 09-03-14 RLTL Optima Radom (MZ) 3:01.21 18
10 1 2 412 KARDA Sebastian 09-10-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 3:02.41 22

1 8 3 693 BACZYŃSKI Jakub 08-01-07 LKS Pszczyna (SL) 3:01.28 PB 19
2 2 3 409 GŁOWALA Bartosz 09-07-11 UKS Kresy Otwock (MZ) 3:01.81 PB 20
3 9 3 44 PAJĄK Oliwer 08-09-08 MKS Osa Zgorzelec (DS) 3:02.33 PB 21
4 6 3 581 KISZKIEL Jakub 08-07-07 MKS Juvenia Białystok (PD) 3:02.76 PB 23
5 4 3 298 KRAWCZYK Jędrzej 09-01-15 UKS 55 Łódź (LD) 3:03.93 PB 24
6 7 3 959 WASILEWSKI Karol 09-12-15 MKS Hermes Gryfino (ZP) 3:04.87 25
7 10 3 376 GRABOWSKI Tomasz 08-12-04 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 3:04.98 26
8 1 3 644 WALAS Daniel 09-09-25 MKS GALA Gdańsk (PM) 3:06.82 PB 27
9 5 3 98 WÓJCIK Piotr 08-06-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3:10.32 28
10 3 3 162 NAJUCH Wiktor 08-01-20 MKS Unia Hrubieszów (LU) 3:14.81 29
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 ULIŃSKI Kacper 06 MKS Aleksandrów Łódzki 2:41.38
2 NURKOWSKI Aleksander 06 LKS Jantar Ustka 2:44.54
3 ŚMIERTKA Mateusz 06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2:45.63
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 KOSICKI Kajetan 07 AML Słupsk 2:41.92
2 KLUKA Jakub 07 KUKS Remus Kościerzyna 2:44.24
3 NIJAKOWSKI Mateusz 07 UKS Skoczek Władysławów 2:45.13
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0178888 s. | Mem: 1.25 megabytes