PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
SŁUBICE, 23-24 września 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-09-24 15:58:54
M1000pm 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-09-23
DZIEŃ 2
2023-09-24
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY POLSKI U16:
- 100m - Krystian PRUS - 10.78
- 1000m prz. - Michał GAJDUS - 2:39.17
- Wieloskok - Dawid CZAPKA - 13.34
- 80m ppł - Vanessa MICHALUK - 11.30 (finał) - 11.31 (elim)

REKORDY
RP (U16) 2:41.38 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki Karpacz 2021-09-25
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-09-24 15:58:54
1000 m prz. M - Bieg 2 Planowany START: 2023-09-23 16:00 WYSTARTOWANO: 16:10:32 DEKORACJA 17:11
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 745 SUWALSKI Krzysztof 08-02-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 2:51.36 PB 5
2 5 493 HAPEK Wiktor 09-03-10 MULKS Juvenia Głuchołazy (OP) 2:52.65 PB 8
3 2 333 CHRAPEK Krzysztof 09-02-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 2:53.46 PB 9
4 7 68 SŁODKOWSKI Piotr 08-11-28 ULKS Bystrzyca Kłodzka (DS) 2:54.58 PB 10
5 4 612 MIOTK Mateusz 09-01-06 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 2:55.65 PB 11
6 6 924 BORZECKI Jakub 08-02-17 KL Bałtyk Koszalin (ZP) 2:55.70 PB 12
7 9 385 KOSNO Olaf 08-03-12 RK Athletics Warszawa (MZ) 2:55.91 14
8 10 384 KĄCKI Konstanty 08-10-23 RK Athletics Warszawa (MZ) 3:00.25 17
9 8 394 JANDUŁA Patryk 09-03-14 RLTL Optima Radom (MZ) 3:01.21 18
10 1 412 KARDA Sebastian 09-10-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 3:02.41 22
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 ULIŃSKI Kacper 06 MKS Aleksandrów Łódzki 2:41.38
2 NURKOWSKI Aleksander 06 LKS Jantar Ustka 2:44.54
3 ŚMIERTKA Mateusz 06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2:45.63
   
Mały Memoriał 2022 (Lublin)
1 KOSICKI Kajetan 07 AML Słupsk 2:41.92
2 KLUKA Jakub 07 KUKS Remus Kościerzyna 2:44.24
3 NIJAKOWSKI Mateusz 07 UKS Skoczek Władysławów 2:45.13
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0138478 s. | Mem: 1.25 megabytes