PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 18:17:01
M100m 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:27  Oszczep M 
11:30  100 m K  [el]
11:39  Wieloskok M 
12:03  100 m M  [el]
12:15  Kula M 
12:35  100 m K (PK)  [s]
13:10  100 m M (PK)  [s]
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:45  Młot K 
13:50  Tyczka M 
14:10  100 m K  [F B]
14:17  100 m K  [F A]
14:25  100 m M  [F B]
14:30  100 m M  [F A]
14:42  600 m K  [s]
15:15  600 m M  [s]
15:30  Wzwyż M 
15:50  300 m ppł K  [s]
16:03  Dysk K 
16:25  300 m ppł M  [s]
16:33  W dal K 
17:00  1000 m prz. K  [s]
17:18  1000 m prz. M  [s]
17:35  2000 m K  [s]
17:55  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 10.87 CHROSTA Filip BKL Bełchatów Wrocław 2017-05-21
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  elim 6  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2021-09-25 18:17:01
100 m M - Finał A Planowany START: 2021-09-25 14:30 WYSTARTOWANO: 14:32:59 DEKORACJA 15:10
+1.8 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 3 131
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek (KP) 10.89 PB
2 4 655
LIBURA Sebastian 2006-04-24 LKS Pogórze Skoczów (SL) 10.96 PB
3 5 185
LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość (LU) 11.02 PB
4 1 516
AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec (PK) 11.13 PB
5 2 733
PIETRZYK Filip 2006-09-02 UKS Trójka Mikołów (SL) 11.30 PB
6 110
KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DNS
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 11.25
2 OLISIEJKO Samuel 04 MKL Toruń 11.44
3 KISIL Kamil 04 SSMKS Parasol Wrocław 11.51
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 ZAKRZEWSKI Marek 05 AML Słupsk 10.95
2 SZYMAŃSKI Daniel 05 UMLKS Pegaz Opoczno 11.07
3 PIETRUSA Jakub 05 UKS bieganie.pl Stryszawa 11.11
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4194689 s. | Mem: 1.25 megabytes