PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 16:03:09
K100m 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  100 m K (PK)  [s]
11:15  Tyczka M 
11:25  100 m M (PK)  [s]
11:25  Młot K 
11:45  Kula M 
11:50  300 m ppł K  [s]
12:20  300 m ppł M  [s]
13:00  100 m K  [el]
13:25  Dysk K 
14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  100 m K  [F B]
14:18  Wieloskok M 
14:20  100 m K  [F A]
14:30  100 m M  [el]
15:10  600 m K  [s]
15:35  600 m M  [s]
16:05  100 m M  [F B]
16:10  100 m M  [F A]
16:15  Wzwyż M 
16:20  1000 m prz. K  [s]
16:25  Oszczep M 
16:35  W dal K 
16:40  1000 m prz. M  [s]
17:00  2000 m K  [s]
17:20  2000 m M  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:18  4x100 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 11.97 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Chorzów 2011-09-24
RP (U16) 11.97 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek Karpacz 2021-09-25
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-09-25 16:03:09
100 m K - Finał A Planowany START: 2022-09-24 14:20 WYSTARTOWANO: 14:20:21
+0.9 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 5 123 WOŹNIAK Maja 07-10-25 LKS Vectra Włocławek (KP) 12.12
2 4 719 BISKUP Wiktoria 08-10-22 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 12.22
3 3 795 PUŁAWSKA Maria 07-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 12.31
4 6 284 DOMAGAŁA Małgorzata 07-03-24 UKS Czempion Bełchatów (LD) 12.38
5 1 227 PIĄTKOWSKA Hanna 08-02-07 LKS MOSiR Sieradz (LD) 12.42
6 7 950 KUŚ Anastazja 07-05-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 12.44
7 8 263 MODELEWSKA Julia 07-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 12.52
8 2 595 BACZYŃSKA Zuzanna 07-01-26 KS Podlasie Białystok (PD) 12.53
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 SEŃ Martyna 05 KS Agros Zamość 12.13
2 GUT Oliwia 05 KKS Victoria Stalowa Wola 12.18
3 KANICKA Inga 05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 12.54
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 WOŹNIAK Maja 07 LKS Vectra Włocławek 12.15
2 KASPRZAK Oliwia 07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 12.34
3 CHROSTEK Klaudia 06 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 12.49
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0904391 s. | Mem: 1.25 megabytes