PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-24 18:45:05
M600m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  100 m K (PK)  [s]
11:15  Tyczka M 
11:25  100 m M (PK)  [s]
11:25  Młot K 
11:45  Kula M 
11:50  300 m ppł K  [s]
12:20  300 m ppł M  [s]
13:00  100 m K  [el]
13:25  Dysk K 
14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  100 m K  [F B]
14:18  Wieloskok M 
14:20  100 m K  [F A]
14:30  100 m M  [el]
15:10  600 m K  [s]
15:35  600 m M  [s]
16:05  100 m M  [F B]
16:10  100 m M  [F A]
16:15  Wzwyż M 
16:20  1000 m prz. K  [s]
16:25  Oszczep M 
16:35  W dal K 
16:40  1000 m prz. M  [s]
17:00  2000 m K  [s]
17:20  2000 m M  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:18  4x100 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 1:22.02 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Bełchatów 2018-09-22
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-24 18:45:05
600 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-09-24 15:35 WYSTARTOWANO: 15:34:59
  PhotoFinish
msc lp / tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 / 3 757 ZACZYK Łukasz 07-03-18 MKS-MOSM Bytom (SL) 1:22.71 PB 1
2 9 / 7 99 TOMALCZYK Michał 07-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:25.32 PB 2
3 6 / 5 914 GOWGIEL Kacper 07-03-29 UKS Piątka Jarocin (WP) 1:25.33 PB 3
4 7 / 6 403 MIKA Kilian 07-02-26 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 1:25.41 PB 4
5 10 / 8 839 TAŁAJ Kuba 07-11-08 UKS Żaczek Połaniec (SK) 1:25.79 PB 5
6 4 / 4 717 DARLIŃSKI Dawid 07-01-08 KS ADEA Team Gliwice (SL) 1:26.61 6
7 2 / 2 943 URBANOWICZ Iwo 08-04-13 GUKS Asy Dywity (WN) 1:27.41 8
8 8 / 6 667 WSZELAK Filip 07-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 1:27.61 9
9 1 / 1 621 KOLASA Karol 08-04-24 AML Słupsk (PM) 1:27.70 10
10 5 / 4 655 FRĄCZAK Błażej 08-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork (PM) 1:28.38 15
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 KIJEWSKI Michał 05 UKS Sokół Węgorzewo 1:25.85
2 KLONOWSKI Andrzej 05 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1:25.98
3 CHOJNOWSKI Antoni 05 SKLA Sopot 1:26.13
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 KUBACKI Antoni 06 SKLA Sopot 1:23.14
2 SZARAPO Jakub 06 MKS MOS Wrocław 1:24.66
3 KAMIŃSKI Oliwer 06 PLKS Gwda Piła 1:25.10
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.087903 s. | Mem: 1.25 megabytes