PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 16:03:09
M5chm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  5000 m chód M  [s]
10:30  Młot M 
10:40  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:50  80 m ppł K  [el]
11:53  W dal M 
12:00  Kula K 
12:45  Dysk M 
13:01  80 m ppł K  [F B]
13:07  80 m ppł K  [F A]
13:20  110 m ppł M  [el]
13:57  1000 m K  [s]
14:03  Wieloskok K 
14:30  110 m ppł M  [F B]
14:36  110 m ppł M  [F A]
14:50  Wzwyż K 
14:50  Oszczep K 
14:53  1000 m M  [s]
15:10  300 m M  [s]
15:40  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 21:32.51 NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Iganie Nowe Rzeszów 2015-06-07
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-25 16:03:09
5000 m chód M - Bieg 1 Planowany START: 2022-09-25 10:00 WYSTARTOWANO: 10:01:52
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 14 133 MARGIEL Mateusz 07-10-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 24:43.38 6 1
2 12 858 PAWŁOWSKI Franciszek 07-08-12 KS Stal Pleszew (WP) 27:15.30 PB 6 2
3 13 391 SOBALA Maksymilian 08-08-30 RK Athletics Warszawa (MZ) 27:24.14 PB 6 3
4 11 637 ZMARLAK Oktawian 08-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 27:44.56 6 4
5 8 527 MARKOWSKI Wojciech 07-12-12 UKS Komar Strzelce Opolskie (OP) 28:16.71 PB 5 5
6 10 448 JASIŃSKI Przemysław 07-10-31 WLKS Nowe Iganie (MZ) 29:24.99 ^ 5 6
7 7 699 GARSKI Kryspin 08-12-22 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 29:50.75 PB 5 7
8 6 135 USOWSKI Nikodem 07-01-14 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 30:04.16 PB 5 8
9 5 60 WIKTORSKI Michał 08-05-06 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 30:36.57 ^ PB 4 9
10 2 449 PRZYGODZKI Bartosz 07-05-15 WLKS Nowe Iganie (MZ) 33:08.25 ^ PB 4 10
11 3 447 JAGŁA Igor 08-08-09 WLKS Nowe Iganie (MZ) 34:46.16 ^ 4 11
12 4 446 DZIEWULSKI Dawid 07-12-20 WLKS Nowe Iganie (MZ) 37:01.76 ^ 4 12
1 859 ŚLIWA Igor 08-04-11 KS Stal Pleszew (WP) DQ ^^^^ TR 54.7.5
9 132 FLIS Hubert 07-04-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) DQ ^^^^ TR 54.7.5
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 GOŁĄBEK Kacper 05 MKS Stal Nowa Dęba 25:25.04
2 SEJLER Patryk 06 LKS Stal Mielec 25:27.92
3 DROBIK Kacper 06 RK Athletics Warszawa 25:52.79
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 SEJLER Patryk 06 LKS Stal Mielec 25:58.55
2 DROBIK Kacper 06 RK Athletics Warszawa 26:23.18
3 MARGIEL Mateusz 07 MLKS Nadwiślanin Chełmno 28:05.82
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.067492 s. | Mem: 1.25 megabytes