PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-24 18:45:05
M300płm 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  100 m K (PK)  [s]
11:15  Tyczka M 
11:25  100 m M (PK)  [s]
11:25  Młot K 
11:45  Kula M 
11:50  300 m ppł K  [s]
12:20  300 m ppł M  [s]
13:00  100 m K  [el]
13:25  Dysk K 
14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  100 m K  [F B]
14:18  Wieloskok M 
14:20  100 m K  [F A]
14:30  100 m M  [el]
15:10  600 m K  [s]
15:35  600 m M  [s]
16:05  100 m M  [F B]
16:10  100 m M  [F A]
16:15  Wzwyż M 
16:20  1000 m prz. K  [s]
16:25  Oszczep M 
16:35  W dal K 
16:40  1000 m prz. M  [s]
17:00  2000 m K  [s]
17:20  2000 m M  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:18  4x100 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 38.16 GALIKOWSKI Michał SKLA Sopot Słubice 2012-09-29
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-24 18:45:05
300 m ppł M - Bieg 1 Planowany START: 2022-09-24 12:20 WYSTARTOWANO: 12:20:05
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 8 872 DUDA Tymon 07-05-23 OŚ AZS Poznań (WP) 40.97 PB 8
2 6 141 SIERANT Olgierd 07-01-16 UKS Czapla Białe Błota (KP) 42.43 PB 22
3 4 600 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 07-11-06 KS Podlasie Białystok (PD) 42.84 PB 26
4 7 15 SZCZĘŚNIAK Karol 08-01-07 KS AZS AWF Wrocław (DS) 43.14 PB 29
5 3 477 ZĄBCZYK Grzegorz 08-02-28 SAS AZS AWF Kraków (MA) 43.52 (512) PB 32
6 5 93 GUTKOWSKI Mikołaj 07-07-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 43.64 PB 34
7 2 875 PROTASEWICZ Jakub 08-01-27 OŚ AZS Poznań (WP) 45.55 36
8 1 348 MAREK Przemysław 07-05-04 KS Czempion Warszawa (MZ) 47.15 37
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 ZACHARA Jakub 06 MULKS Juvenia Głuchołazy 39.51
2 DĄBKOWSKI Jakub 06 UKS MOSiR Działdowo 40.64
3 RONCZEWSKI Mikołaj 06 WLKS Wrocław 40.89
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0764489 s. | Mem: 1.25 megabytes