PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 16:03:09
M300m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  5000 m chód M  [s]
10:30  Młot M 
10:40  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:50  80 m ppł K  [el]
11:53  W dal M 
12:00  Kula K 
12:45  Dysk M 
13:01  80 m ppł K  [F B]
13:07  80 m ppł K  [F A]
13:20  110 m ppł M  [el]
13:57  1000 m K  [s]
14:03  Wieloskok K 
14:30  110 m ppł M  [F B]
14:36  110 m ppł M  [F A]
14:50  Wzwyż K 
14:50  Oszczep K 
14:53  1000 m M  [s]
15:10  300 m M  [s]
15:40  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 34.65 CHROSTA Filip BKL Bełchatów Biała Podlaska 2017-09-24
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-25 16:03:09
300 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-09-25 15:10 WYSTARTOWANO: 15:17:27
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 7 978 KOZŁOWSKI Szymon 07-06-08 AL Międzyzdroje (ZP) 37.49 PB 16
2 4 39 WOLAŃSKI Piotr 07-08-25 MKS MOS Wrocław (DS) 37.79 PB 19
3 3 1041 RYBICKI Dominik 07-03-21 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 37.94 PB 23
4 5 80 WITKOWSKI Nicolas 07-03-09 BKS Bydgoszcz (KP) 38.35 PB L TR 17.4.3 27
5 8 437 KOŃCZAK Kacper 08-05-24 UKS Otrębusy (MZ) 38.39 PB 28
6 6 512 SZROM Konrad 07-02-02 LUKS Podium Kup (OP) 38.42 PB 29
7 1 389 PISKORSKI Antoni 07-01-21 RK Athletics Warszawa (MZ) 38.85 PB 34
8 2 385 SIEKACZYŃSKI Maksymilian 07-07-15 OKS Start Otwock (MZ) 39.16 35
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 GONKIEWICZ Jan 05 GKS Start Długołęka 36.06
1 PIETRUSA Jakub 05 UKS bieganie.pl Stryszawa 36.06
2 GOSTOMCZYK Jan 05 AML Słupsk 36.32
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 DZIEWIĘCKI Rafał 06 KS AZS AWF Wrocław 35.51
2 LACH Radosław 06 MKL Toruń 35.86
3 BEMBENEK Jakub 06 KKS Victoria Stalowa Wola 35.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0867929 s. | Mem: 1.25 megabytes