PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-24 18:45:05
M2000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  100 m K (PK)  [s]
11:15  Tyczka M 
11:25  100 m M (PK)  [s]
11:25  Młot K 
11:45  Kula M 
11:50  300 m ppł K  [s]
12:20  300 m ppł M  [s]
13:00  100 m K  [el]
13:25  Dysk K 
14:00  Ceremonia otwarcia 
14:15  100 m K  [F B]
14:18  Wieloskok M 
14:20  100 m K  [F A]
14:30  100 m M  [el]
15:10  600 m K  [s]
15:35  600 m M  [s]
16:05  100 m M  [F B]
16:10  100 m M  [F A]
16:15  Wzwyż M 
16:20  1000 m prz. K  [s]
16:25  Oszczep M 
16:35  W dal K 
16:40  1000 m prz. M  [s]
17:00  2000 m K  [s]
17:20  2000 m M  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:18  4x100 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 5:31.63 KRUPA Piotr OSTROWIANKA Ostr. Maz. Olsztyn 2000-09-09
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-24 18:45:05
2000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-09-24 17:20 WYSTARTOWANO: 17:24:37
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 16 177 ZDZYNIECKI Kacper 07-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (LB) 5:50.95 1
2 6 1002 LISIECKI Maxymilian 07-01-10 MKP Myślibórz (ZP) 5:52.38 PB 2
3 13 497 GRABARZ Hubert 07-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 5:54.42 PB 3
4 12 1040 KALINOWSKI Dawid 07-02-03 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 5:56.32 PB 4
5 5 594 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 07-02-01 KS Parkiet Hajnówka (PD) 5:58.91 PB 5
6 1 1032 SIMLAT Szymon 07-05-21 UKL Feniks Świdwin (ZP) 5:59.12 PB 6
7 9 724 URBAŚ Mikołaj 07-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 5:59.32 PB 7
8 8 773 RYCHLIK Patryk 08-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 6:01.06 PB 8
9 11 995 KOWALSKI Marcel 08-03-19 LMKS Żak Pyrzyce (ZP) 6:01.17 PB 9
10 7 1036 GULBINOWICZ Antoni 07-03-06 UKS Barnim Goleniów (ZP) 6:02.12 PB 10
11 2 652 BREZA Dawid 07-09-03 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 6:03.94 PB 11
12 4 541 SERWIŃSKI Kacper 07-03-01 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 6:04.15 PB 12
13 10 778 WILK Bartłomiej 07-06-05 MOSM Tychy (SL) 6:04.82 PB 13
14 14 774 SŁOWIKOWSKI Sebastian 07-11-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 6:06.54 15
15 3 761 FRAŃCZUK Krzysztof 08-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 6:14.52 18
15 369 MARCINIAK Szymon 07-03-01 MKS Pogoń Siedlce (MZ) DNF
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 ZIELIŃSKI Krzysztof 05 LKS Zorza Gdynia 5:51.18
2 KOZŁOWSKI Wojciech 05 LKS Orkan Ostrzeszów 5:52.44
3 PEMPUŚ Adrian 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 5:53.67
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 JANICKI Maciej 06 KS AZS UWM Olsztyn 5:53.42
2 OLEJNIK Mikołaj 07 UKS Filipides Teresin 5:53.72
3 KUROWSKI Kacper 06 UKS Azymut Pabianice 5:56.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.078099 s. | Mem: 1.25 megabytes