PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
KARPACZ, 25-26 września 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-09-25 18:19:32
M2000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-09-25
DZIEŃ 2
2021-09-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:27  Oszczep M 
11:30  100 m K  [el]
11:39  Wieloskok M 
12:03  100 m M  [el]
12:15  Kula M 
12:35  100 m K (PK)  [s]
13:10  100 m M (PK)  [s]
13:30  Ceremonia otwarcia 
13:45  Młot K 
13:50  Tyczka M 
14:10  100 m K  [F B]
14:17  100 m K  [F A]
14:25  100 m M  [F B]
14:30  100 m M  [F A]
14:42  600 m K  [s]
15:15  600 m M  [s]
15:30  Wzwyż M 
15:50  300 m ppł K  [s]
16:03  Dysk K 
16:25  300 m ppł M  [s]
16:33  W dal K 
17:00  1000 m prz. K  [s]
17:18  1000 m prz. M  [s]
17:35  2000 m K  [s]
17:55  2000 m M  [s]
REKORDY
RP (U16) 5:31.63 KRUPA Piotr OSTROWIANKA Ostr. Maz. Olsztyn 2000-09-09
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2021-09-25 18:19:32
2000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-09-25 17:55 WYSTARTOWANO: 17:58:04 DEKORACJA 18:38
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 16 854
JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 5:53.42 1
2 14 390
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin (MZ) 5:53.72 PB 2
3 15 300
KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice (LD) 5:56.96 PB 3
4 10 193
KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 6:01.22 PB 4
5 11 325
HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 AZS-AWF Warszawa (MZ) 6:01.54 PB 5
6 13 686
ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom (SL) 6:05.29 PB 6
7 3 680
CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom (SL) 6:05.64 PB 7
8 12 895
GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard (ZP) 6:06.45 PB 8
9 7 960
KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 6:07.62 PB 9
10 4 689
FRAŃCZUK Bartosz 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 6:07.81 PB 10
11 8 586
STEGART Paweł 2007-10-18 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 6:13.83 11
12 1 913
PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino (ZP) 6:16.13 PB 14
13 5 822
SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń (WP) 6:16.34 15
14 2 905
LEWANDOWSKI Alexander 2006-12-24 MKP Myślibórz (ZP) 6:19.02 18
15 6 696
SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 6:24.88 20
16 9 101
CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 6:28.95 25
Mały Memoriał 2019 (Tarnów)
1 MAJEWSKI Adam 04 SSMKS Parasol Wrocław 5:52.31
2 KASPROWICZ Krzysztof 04 MLKS Baszta Bytów 5:58.28
3 MAREK Adrian 04 TS Wieliczanka Wieliczka 6:01.10
   
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 ZIELIŃSKI Krzysztof 05 LKS Zorza Gdynia 5:51.18
2 KOZŁOWSKI Wojciech 05 LKS Orkan Ostrzeszów 5:52.44
3 PEMPUŚ Adrian 05 UKS Tempo 5 Przemyśl 5:53.67
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.974869 s. | Mem: 1.25 megabytes