PZLA Mistrzostwa Polski U16. Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego
LUBLIN, 24-25 września 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-09-25 16:03:09
M1000m 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 100PK 300 600 1000 2000 80p 300p 1000prz 3000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100PK 300 600 1000 2000 110p 300p 1000prz 5000ch 4x100 Wzwyż Tyczka W dal Wieloskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-09-24
DZIEŃ 2
2022-09-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  5000 m chód M  [s]
10:30  Młot M 
10:40  Tyczka K 
10:45  3000 m chód K  [s]
11:50  80 m ppł K  [el]
11:53  W dal M 
12:00  Kula K 
12:45  Dysk M 
13:01  80 m ppł K  [F B]
13:07  80 m ppł K  [F A]
13:20  110 m ppł M  [el]
13:57  1000 m K  [s]
14:03  Wieloskok K 
14:30  110 m ppł M  [F B]
14:36  110 m ppł M  [F A]
14:50  Wzwyż K 
14:50  Oszczep K 
14:53  1000 m M  [s]
15:10  300 m M  [s]
15:40  300 m K  [s]
REKORDY
RP (U16) 2:30.67 ANTROPIK Roman SKLA Słupsk Białogard 2000-05-06
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-09-25 16:03:09
1000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-09-25 14:53 WYSTARTOWANO: 14:56:27
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 12 409 OLEJNIK Mikołaj 07-09-09 UKS Filipides Teresin (MZ) 2:37.81 1
2 9 371 WIELOGÓRSKI Mikołaj 08-09-05 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 2:38.05 2
3 10 70 KUŁEK Dawid 07-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 2:38.34 3
4 8 109 REETZ Szymon 07-07-20 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 2:39.27 4
5 11 650 OKRUCIŃSKI Aleksander 08-07-03 KS Wejher Wejherowo (PM) 2:41.16 5
6 7 1022 PECYNA Dawid 07-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście (ZP) 2:42.50 6
7 6 533 DOŁĘGA Igor 08-01-28 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 2:43.66 7
8 3 37 PITUCHA Tymon 07-02-09 MKS MOS Wrocław (DS) 2:44.18 PB 8
9 1 56 GÓRALCZYK Marcel 08-02-26 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 2:44.49 PB 9
10 5 582 KOPEĆ Kamil 07-01-30 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 2:44.52 10
11 4 1008 JAROSZ Antoni 07-02-14 MKS Junior Złocieniec (ZP) 2:50.06 11
12 2 175 ROGOŹNICKI Sebastian 07-07-30 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 2:56.41 26
Mały Memoriał 2020 (Słupsk)
1 JAWORSKI Oliwier 05 SSMKS Parasol Wrocław 2:38.54
2 MACHULEC Jakub 05 LKS Pszczyna 2:39.18
3 GANCARZ Mikołaj 05 LKS Feniks Opoczno 2:41.32
   
Mały Memoriał 2021 (Karpacz)
1 KUŁEK Dawid 07 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2:38.34
2 BUŚKO Mateusz 06 UKS Ekoludek Szczenurze 2:38.74
3 CIERESZKO Alan 06 MKS Hermes Gryfino 2:38.77
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.069675 s. | Mem: 1.25 megabytes